2019 11 06

„Pacers“ vėl pasaugojo D.Sabonį, tačiau gavo vienos silpniausių NBA komandų antausį

Blauzdos traumą praėjusios savaitės pabaigoje patyręs Domantas Sabonis praleido dar vienas rungtynes, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (3-4) ekipa gavo skaudų antausį – išvykoje po pratęsimo 120:122 (35:20, 29:37, 28:21, 21:35, 7:9) nusileido „Charlotte Hornets“ (4-3) klubui.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynėse su „Cleveland Cavaliers“ susižeidęs lietuvis jau praleido rungtynes su „Chicago Bulls“, kurias „Pacers“ laimėjo 108:95, o šįsyk jo statusas prieš rungtynes buvo „abejotinas“. Vis tik galiausiai vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas nusprendė pasaugoti tiek jį, tiek taip pat „abejotino“ statusą turėjusį kitą „Pacers“ centrą Mylesą Turnerį, pasitempusį dešinę čiurną.

Tris pergales iš eilės ankstesnėse rungtynėse iškovojusi Indianapolio ekipa didelį žingsnį link ketvirtojo laimėjimo paeiliui žengė jau pirmajame susitikimo Šarlotėje kėlinyje, kurį laimėjo užtikrintai – 35:20.

Didžiąją dalį laiko dviženkliu buvusį pranašumą „Pacers“ išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio, tačiau tuomet „Hornets“ pakilo į šturmą. Pirmoje ketvirčio pusėje „širšės“ spurtavo 16:0 ir iš svečių pranašumo neliko nieko – Šarlotės komanda išsiveržė į priekį 97:94.

Likęs ketvirtojo kėlinio laikas virto tikru nervų kartu, o galiausiai, po Malcolmo Brogdono metimo likus 16,8 sek., komandoms teko žaisti pratęsimą – 113:113.

Jame „Pacers“ vėl išlygino rezultatą, kai likus 5,2 sek. prieš buvusią savo komandą pasižymėjo Jeremy Lambas, bet lemiamoje atakoje karjeros rungtynes sužaidęs Devonte Grahamas išprovokavo JaKarro Sampsono pražangą, sumetė baudų metimus likus žaisti 1,7 sek. ir išplėšė dramatišką „Hornets“ pergalę.

D.Grahamas šiose rungtynėse surinko net 35 taškus, o „Pacers“ neišgelbėjo net du žaidėjai, pelnę po daugiau nei 30 taškų – T.J.Warrenas surinko 33, o M.Brogdonas – 31 tašką.

„Hornets“ prieš sezoną buvo laikoma viena silpniausių komandų visoje lygoje – jai prognozuota 14-15 vieta Rytų konferencijoje.

Kitas rungtynes, kuriose jau galima laukti ir D.Sabonio sugrįžimo, „Pacers“ žais ateinančią naktį, kai namuose priims „Washington Wizards“ klubą.

„Hornets“: Devonte Grahamas 35 (10/21 metimai, 11/15 baud.), Terry Rozier 22, Milesas Bridgesas 18, P.J.Washingtonas 16.

„Pacers“: T.J.Warrenas 33 (13/16 dvit.), Malcolmas Brogdonas 31 (10/10 dvit., 2/9 trit., 8 rez. perd.), Jeremy Lambas 18.