2021 01 27

Pagavo bangą: „Jazz“ iškovojo devintą NBA pergalę iš eilės

Galingai šiemet rungtyniaujantis „Utah Jazz“ (13-4) klubas NBA arenose iškovojo jau devintąją pergalę iš eilės. Šį kartą Quino Snyderio auklėtiniai 108:94 (18:27, 28:32, 34:22, 28:13) savo aikštėje susitvarkė su „New York Knicks“ (8-11).
Rudy Gobertas
Rudy Gobertas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jutos komandą į priekį vedė prancūzas Rudy Gobertas, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs net 19 kamuolių bei blokavęs keturis varžovų metimus.

„Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas šį kartą aikštę paliko tik su devyniais taškais, pataikęs vos tris metimus iš 15, tačiau jį puikiai pavadavo 20 taškų pelnęs Royce'as O'Neale'as ir 19 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus surinkęs Mike'as Conley.

„Knicks“ gretose rezultatyviausias buvo 25 taškus pelnęs Austinas Riversas. Įdomu tai, kad visą savo taškų kraitį jis surinko iki didžiosios pertraukos.

Pirmoje mačo pusėje „Jazz“ nebuvo atitrūkę didesne nei 15 taškų persvara, bet lemiamą smūgį sudavė ketvirto kėlinio pradžioje, kai spurtavo 20:3.

Niujorko ekipai priklausantis lietuvis Ignas Brazdeikis nežaidė trenerio sprendimu.

Devynis iš eilės mačus laimėję „Jazz“ šiuo metu turi geriausią seriją NBA ir Vakarų konferencijoje žengia antri, nusileisdami tik čempionei „Los Angeles Lakers“.

Niujorko ekipa pralaimėjo trečią kartą iš eilės ir Rytuose yra devinta.