2021 05 04

Pagirtinai kovojęs J.Valančiūnas – su solidžiu dubliu, bet nuleista galva

Jonas Valančiūnas ir vėl puikiai kovėsi po krepšiais, tačiau galingas lietuvio žaidimas „Memphis Grizzlies“ (32-32) ekipos negelbėjo. Tenesio komanda savo aikštėje 104:118 (22:25, 36:44, 22:28, 24:21) pralaimėjo „New York Knicks“ (37-28).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (4/8 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, varžovams išrašė 3 blokus ir padarė 2 klaidas.

Svečiai iš Niujorko lemtingai į priekį truktelėjo trečiajame kėlinyje, kai susikrovė 17 taškų pranašumą.

Po šio smūgio „Grizzlies“ sunkiai kėlėsi, bet likus žaisti 2 minutes dar buvo sugrąžinę intrigą (101:106).

Visgi kelios nesėkmingos atakos nubraukė mintis apie pergalę ir triumfavo pranašumą apgynę „Knicks“.

Mačą šeimininkai baigė be technines pražangas paskutinėmis minutėmis susirinkusių trenerio Tayloro Jenkinso ir komandos lyderio Ja Moranto.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25, Desmondas Bane'as 22, Jarenas Jacksonas 15, Kyle'as Andersonas 13, Jonas Valančiūnas 11 (16 atk. kam., 3 blok.), Ja Morantas 8.

„Knicks“: Julius Randle'as 28, Derrickas Rose'as 25, RJ Barrettas 15, Reggie Bullockas 13, Elfridas Paytonas 10.