2026-02-06 09:09

Pakeliui į Europą? Nigelas Hayesas-Davisas – atleistas

Nigelui Hayesui-Davisui patirtis grįžus į NBA lygą apkarto. Prieš pat mainų termino pabaigą išmainytas amerikietis netrukus buvo atleistas.

15min vakar pranešė, kad 31-erių puolėją „Phoenix Suns“ išmainė į „Milwaukee Bucks“.

Vis dėlto Viskonsino valstijos komanda savo pranešime informavo, jog atleidžia N.Hayesą-Davisą.

Po septynerių metų pertraukos į NBA lygą sugrįžęs N.Hayesas-Davisas su „Suns“ sudarė garantuotą sutartį, bet daug šansų negavo. Jis žaidė tik 27 rungtynėse, kuriose ant parketo praleido po 7,2 minutės ir rinko po 1,3 taško.

Prieš tai jis septynerius metus rungtyniavo Europoje. 2019-2021 m. N.Hayesas-Davisas atstovavo Kauno „Žalgiriui“, o pastaraisiais metais buvo tapęs ryškia Eurolygos žvaigžde – 2024 m. vienose rungtynėse pelnė 50 taškų ir pagerino turnyro rezultatyvumo rekordą, o praėjusį pavasarį su Stambulo „Fenerbahče“ tapo Eurolygos čempionu ir buvo išrinktas naudingiausiu finalo ketverto žaidėju.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą