15min be reklamos
Publikuota 2022 09 30, 10:39

„Pelicans“ stovykloje – džiaugsmas: Zionas Williamsonas spindi treniruotėse

„New Orleans Pelicans“ antradienį pradėjo treniruočių stovyklą, o komandos treneris Willie Greenas džiaugėsi pamatęs, kaip dirbdamas visa jėga atrodo Zionas Williamsonas.
Zionas Williamsonas
Zionas Williamsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

NBA supertalentui tai buvo pirmas 5 prieš 5 krepšinis nuo 2020-ųjų gegužės.

„Z atrodė nuostabiai, – sakė W.Greenas. – Jo jėga, jo greitis... Jis, galime sakyti, dominavo mūsų tarpusavio pasižaidime.“

Pats Z.Williamsonas žurnalistams taip pat dėstė, kad yra puikiai nusiteikęs. Krepšininkas vasaros metu ne visada rasdavo pakankamai aukšto lygio partnerių treniruotėms.

„Kas išsiskyrė, tai jo jėga. Labiau už viską, – teigė W.Greenas. – Jis juda po aikštę labai greitai. Kai pagauna kamuolį, greitai priima sprendimus. Ir nesvarbu, ar pats daro taškus, ar randa komandos draugą. Tikrai paliko didžiulį įspūdį.“

Treneris, kaip galima spręsti iš vaizdų treniruotėse, starto penketą mato įprastą: Z.WIlliamsonas, CJ McCollumas, Brandonas Ingramas, Herbas Jonesas ir Jonas Valančiūnas.

„Scanpix“/AP nuotr./Jonas Valančiūnas ir treneris Willie Greenas
„Scanpix“/AP nuotr./Jonas Valančiūnas ir treneris Willie Greenas

„Pelicans“ žaidėjas Larry Nance'as stebėjosi, kad daugiau nei 500 dienų be krepšinio praleidęs Z.Williamsonas atrodo toks, kokį jį ir atsimename.

„Nėra taip, kad niekas iš jo nieko nesitikėjo. Bet po velniais... Bičas atrodo nuostabiai. Prireiks laiko visiems prie jo prisipratinti. Jam irgi reikės laiko, tačiau sunku nebūti pritrenktam“, – kalbėjo L.Nance'as.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek