2023 01 01

„Pelicans“ užstrigo Memfyje

Naujojo Orleano „Pelicans“ nepavyko Naujųjų pasitikti pergalingos nuotaikos – per paskutiniąsias 2022 metų rungtynes Jono Valančiūno ekipa Memfyje pralaimėjo vietos „Grizzlies“ 101:116 (25:31, 25:22, 29:30, 22:33).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / USA TODAY Sports nuotr.

Rungtynių laimėtoją nulėmė ketvirtojo kėlinio pradžia, kai šeimininkai spurtavo 19:4 ir vėliau sugebėjo išsaugoti dviženklį pranašumą.

Sugrįžimas į savo buvusios komandos areną nebuvo labai sėkmingas ir pačiam J.Valančiūnui. Lietuvis per 22 minutes pelnė 6 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, blokavo 3 metimus, tačiau mačą baigė anksčiau laiko dėl 6 surinktų pražangų.

Rezultatyviausias „Pelicans“ ekipoje buvo Zionas Williamsonas (20 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 9 klaidos), kuris vienintelis pasiekė 20 taškų ribą.

„Grizzlies“ komandoje, kaip visada, siautė Ja Morantas, pelnęs 32 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. J.Valančiūno tiesioginis oponentas Stevenas Adamsas pelnė 10 taškų ir atkovojo net 21 kamuolį.

Po šio mačo NBA Vakarų konferencijos turnyro lentelėje niekas nepasikeitė. „Pelicans“ (23 pergalės ir 13 pralaimėjimų) liko antras, o „Grizzlies“ (22/13) – trečias.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti