2022 04 27

„Pelikanai“ priversti susigūžti: J.Valančiūno sezonas pakibo ant plauko

Jonas Valančiūnas suklupti nebegali. Lietuvio atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa penktosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse 97:112 (20:32, 26:27, 32:30, 19:23) krito prieš „Phoenix Suns“ ir lenktynėse iki keturių pergalių atsilieka 2-3.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas surinko dvigubą dublį pralaimėjusiems. Per 32 minutes lietuvis pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud. met.) ir atkovojo 14 kamuolių.

Taip pat centras iš Lietuvos atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį ir 3 kartus prasižengė. Kai JV buvo aikštėje, „Pelicans“ pelnė 8 taškais mažiau nei oponentai.

Už J.Valančiūną rezultatyviau žaidė du „Pelicans“ žaidėjai: Brandonas Ingramas, surinkęs 22 taškus, ir CJ McCollumas, pridėjęs 21.

Nugalėtojams Mikalas Bridgesas surinko net 31 tašką per 47 minutes ant parketo. Chrisas Paulas surinko 22 taškus ir išdalino 11 perdavimų.

„Suns“ šiose rungtynėse nė karto neatsiliko nuo savo varžovų, tačiau nė karto ir susikrauta persvara nebuvo tokia, į kurią „Pelicans“ taikytis nebūtų įmanoma.

„Saulės“ šiame sezone laimėjo visas 50 rungtynių, kuriose pirmavo po trijų kėlinių, įskaitant ir trejas šioje serijoje.

Be Devino Bookerio jau trečiame mače iš eilės vertėsi Fynikso komanda – lyderis traumą patyrė antrajame mače, jo sugrįžimas vis dar yra miglotas. Nors žaidėjas treniravosi komandos bazėje, apie jo sveikatos būklę naujų žinių nėra.

Šeštosios rungtynės šioje serijoje bus žaidžiamos naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku.

„Suns“: M.Bridgesas 31, Ch.Paulas 22 (11 rez. perd.), D.Aytonas 19, C.Payne'as 12.

„Pelicans“: B.Ingramas 22, C.McCollumas 21, J.Valančiūnas 17 (14 atk. kam.), J.Alvarado 12.