2022 12 08

Penkta pergalė iš eilės: J.Valančiūnas su „Pelicans“ toliau ant bangos

Jonas Valančiūnas žaidė solidžiai ir padėjo savo komandai švęsti pergalę. „New Orleans Pelicans“ krepšininkai (16-8) namuose 104:98 (27:28, 29:15, 23:30, 25:25) palaužė „Detroit Pistons“ (7-20).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 28 minutes pelnė 14 taškų (7/14 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Kai lietuvis buvo ant parketo „Pelicans“ atkarpas laimėjo 11 taškų skirtumu.

Su 29 taškais rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Zionas Williamsonas, jis taip pat atkovojo 10 kamuolių.

Saddiqas Bay, kilęs nuo suolo, „Pistons“ ekipai pelnė 25 taškus. Komandos lyderis Bojanas Bogdanovičius buvo išvarytas iš aikštės dar trečiojo kėlinio pradžioje, mat kažką riebaus pasakė teisėjui Karlui Lane'ui.

Tai buvo penkta iš eilės „Pelicans“ pergalė. Ir dešimtas laimėtas mačas per pastaruosius dvylika.

Jose Alvarado nebaigė rungtynių, mat trečiajame kėlinyje rėžėsi į varžovo pastatytą užtvarką ir susižeidė šonkaulius.

„Pelicans“: Z.Williamsonas 29 (10 atk. kam.), T.Murphy 20, N.Marshallas 17, J.Valančiūnas 14 (12 atk. kam.).

„Pistons“: S.Bey'us 25, K.Hayesas 17 (12 rez. perd.), A.Burksas 14, J.Ivey ir J.Durenas po 12, I.Stewartas 10.