2021 12 24

Pergalingose „Pacers“ rungtynėse Domantas Sabonis aikštėje nepasirodė

Mylesas Turneris žaidė už du, o „Indiana Pacers“ (14-19) ekipa 118:106 (36:28, 27:30, 28:36, 27:12) nugalėjo „Houston Rockets“ (10-23).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Domantas Sabonis nepadėjo savo komandai. Kaip pranešė Indianapolio klubas, lietuvis jaučia blauzdos skausmus.

Nežaidė ir kitas startinio penketo krepšininkas – Malcolmas Brogdonas mačą praleido dėl Achilo sausgyslės skausmų.

Bet Mylesas Turneris puikiai kompensavo bendražygių netektis – pataikė net 14 metimų iš 18-kos, surinko 32 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Carisas LeVertas pridėjo 24 taškus, Chrisas Duarte – 18, Jeremy Lambas – 16.

„Mylesas buvo sensacingas, – teigė treneris Rickas Carlisle'as. – Jo sprendimų priėmimas puolime buvo aukštumoje. Jis pataikė tritaškį, kelis vidutinio nuotolio metimus, atakavo lanką ir išdalino puikių perdavimų. Jis suklydo tik dukart.“

„Rockets“ komandai Christianas Woodas surinko 22 taškus, po mėnesio pertraukos sugrįžęs Jalenas Greenas pridėjo 20.

Po trijų kėlinių Hjustono komanda pirmavo 94:91, tačiau „Pacers“ spurtavo ketvirtojo kėlinio pradžioje 10:2 ir likusį mačo laiką išlaikė kontrolę.

Kovą dėl kamuolių po krepšiais Indiana laimėjo 47:28.

Kitas rungtynes Indianapolio komanda žais sekmadienį išvykoje prieš „Chicago Bulls“.

„Pacers“: M.Turneris 32, C.LeVertas 24 (11 rez. perd.), C.Duarte 18, J.Lambas 16.

„Rockets“: C.Woodas 22, J.Greenas 20, J.Tate'as 18, E.Gordonas 15, A.Sengunas ir D.J.Augustnas po 10.