2022 01 22

Pirmą pergalę su sirena išplėšęs S.Curry: „Pagaliau žinau, koks tai jausmas“

Viena ryškiausių NBA lygos žvaigždžių Stephenas Curry tik pirmą sykį karjeroje pataikė pergalingą metimą paskutinėmis rungtynių akimirkomis.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

„Golden State Warriors“ (33-13) lyderis išplėšė dramatišką pergalę 105:103 (24:30, 19:24, 33:22, 29:27) prieš autsaiderę „Houston Rockets“ (14-33) ekipą.

Rungtynės S.Curry prasidėjo itin nesėkmingai. Amerikietis prametė aštuonis pirmus metimus ir vienu metu išliejo savo pyktį spyriu į kėdę.

Nedaug trūko, kad be traumuoto Draymondo Greeno ir poilsio gavusio Klay Thompsono rungtyniavę „kariai“ būtų žaidę antrą pratęsimą per dvi dienas, bet S.Curry pataikė pergalingą dvitaškį. Sunku patikėti, bet amerikiečiui tai tik pirmas toks metimas su sirena per karjerą NBA.

„Nuostabus jausmas. Esu pataikęs metimų, kuomet varžovams dar likdavo 0,1, 0,4 ar viena sekundė. Pagaliau žinau, koks tai jausmas, kai pataikai paskutinį metimą“, – prisipažino S.Curry.

Iš viso rungtynių herojus pelnė 22 taškus (2/8 dvit., 4/13 trit., 6/8 baud.) ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų per 39 minutes.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (4/13 trit., 12 rez. perd.), Jordanas Poole‘as 20, Andrew Wigginsas 17, Otto Porteris 13 (7 atk. kam.), Kevonas Looney (12 atk. kam., 4 blok.).

„Rockets“: Christianas Woodas 19 (15 atk. kam.), Kevinas Porteris 17 (8 rez. perd., 4 per. kam.), Kenyonas Martinas 14, Garrisonas Mathewsas 12, Jae‘Seanas Tate‘as ir Ericas Gordonas – po 10.