Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2020 01 04

„Pistons“ ruošiasi išmainyti atkovotų kamuolių mašiną A.Drummondą

ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis atskleidė, kad sezoną labai prastai pradėjusi „Detroit Pistons“ (12-23) organizacija yra pasiruošusi išmainyti ryškiausią savo žvaigždę – geriausiai dėl atšokusių kamuolių visoje NBA lygoje kovojantį Andre Drummondą.
Andre Drummondas
Andre Drummondas / „Scanpix“/AP nuotr.

Apžvalgininkas praneša, kad „Pistons“ jau dabar derasi su keletu komandų, tačiau kol kas didžiausias progresas pasiektas su kita Rytų konferencijos ekipa – „Atlanta Hawks“.

Lygos šaltiniai teigia, kad „Hawks“ už A.Drummondą pasiruošusi atiduoti šią vasarą įvyksiančios naujokų biržos pirmąjį šaukimą ir kelis krepšininkus su besibaigiančiais kontraktais. Tokiu atveju Atlantos klubas atlaisvintų savo algų kepurę.

A.Wojnarowskis pažymi ir tai, kad „Pistons“ viliasi savo superžvaigždę išmainyti dar iki vasario 6 dienos, kuomet užsidarys žaidėjų perėjimo langas.

„Yahoo Sports“ atstovas Vincentas Goodwillas atskleidė ir kitas vidurio puolėju susidomėjusias komandas – „Boston Celtics“, „Dallas Mavericks“ bei „Toronto Raptors“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Andre Drummondas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Andre Drummondas

26-erių 208 cm ūgio vidurio puolėjas 2015 metais su „Pistons“ pasirašė naują penkerių metų sutartį, kurios vertė siekė 127 milijonus JAV dolerių.

Šiame sezone vidutiniškai po 17,6 taško pelnantis ir 15,8 kamuolio atkovojantis krepšininkas uždirbs kiek daugiau nei 27 milijonus JAV dolerių.

„Pistons“ Rytuose užima 11-ą vietą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius