2021 02 11

Po krepšiu karaliavęs Jonas Valančiūnas su „Grizzlies“ nukovė LaMelo Ballo ekipą

Jonas Valančiūnas rodė, kas yra šeimininkas po krepšiu, o „Memphis Grizzlies“ (10-10) namuose 130:114 (34:38, 36:30, 31:15, 29:31) susitvarkė su „Charlotte Hornets“ (12-14) ekipa.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas ant parketo praleido 29 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit.) ir atkovojo net 15 kamuolių, iš kurių 6 – puolime.

Taip pat lietuvis atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius.

Kai JV buvo aikštėje, „Grizzlies“ pranoko oponentus 10-čia taškų.

Lietuvoje žaidęs LaMelo Ballas ir Memfyje demonstravo neblogą žaidimą – per 28 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Viename epizode NBA naujokas nugvelbė kamuolį iš po J.Valančiūno nosies ir pasileido į greitą ataką, kurią užbaigė dėjimu – JV jaunėlio nepavijo.

„Grizzlies“ pataikė net 23 tritaškius, o tai – klubo rekordas, padėjęs nutraukti keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Kyle'as Andersonas buvo rezultatyviausias su 27 taškais nugalėtojų gretose, Dillonas Brooksas pridėjo 20 taškų.

K.Andersonas po pertraukos į aikštę sugrįžo įspūdingai – pataikė net 4 tritaškius per mažiau nei tris minutes, vėliau trečiajame kėlinyje „Grizzlies“ spurtavo 21:7 ir prieš ketvirtą kėlinį pirmavo 101:83.

Šarlotės krepšininkai į pergalę daugiau nesikėsino.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ žais penktadienį, kai savo aikštėje priims NBA čempionus „Los Angeles Lakers“ krepšininkus.

„Grizzlies“: K.Andersonas 27, D.Brooksas 20, G.Allenas 18, J.Morantas 15 (11 rez. perd.), J.Valančiūnas (15 atk. kam.) ir T.Jonesas po 12.

„Hornets“: T.Rozieras 34, L.Ballas 17, G.Haywardas ir M.Bridgesas (10 atk. kam.) po 15, C.Martinas ir C.Zelleris po 9.