TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 11 30

Po kuklaus Domanto Sabonio pasirodymo – „Kings“ nesėkmė namuose

Domantui Saboniui ir „Sacramento Kings“ (10-6) nepavyko pratęsti pergalingos atkarpos iki trijų rungtynių. Namuose žaidę Mike'o Browno auklėtiniai 117:131 (27:35, 23:37, 31:30, 36:29) nusileido „Los Angeles Clippers“ (7-9) ekipai.

Kuklus šį kartą buvo ir pats D.Sabonis – per 31 minutę pelnė 11 taškų pataikęs vos 1 dvitaškį iš 9. Lietuvis taip pat įmetė 2 tritaškius iš 3 ir 3 tris baudas, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jau po pirmųjų dviejų kėlinių „Kings“ atsiliko 22 taškais ir nors antroje rungtynių pusėje bandė kabintis, svečiai savojo šanso nepaleido.

Nugalėtojams Kawhi Leonardas per 36 minutes pelnė 34 taškus, tuo tarpu Sakramento komandos negelbėjo ir 40 De'Aarono Foxo taškų.

Vakarų konferencijoje „Kings“ žengia šeštoje pozicijoje, o „Clippers“ yra vienuolikta.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 40, Malikas Monkas 15, Aleksandras Vezenkovas 13, Domantas Sabonis 11.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 34, Jamesas Hardenas 26, Paulas George'as 19, Terance'as Mannas 18, Ivica Zubacas 14.