2017 02 24

Po trejų praleistų rungtynių sugrįžęs M.Kuzminskas gavo efektingą LeBrono pamoką

Trejas pastarąsias rungtynes praleidęs Mindaugas Kuzminskas – vėl aikštėje, o Carmelo Anthony žvelgė į akis LeBronui Jamesui ne kaip komandos draugas, bet kaip priešininkas. Dar bent iki vasaros. Nei neišmainyta NBA žvaigždė, nei lietuvis nesugrąžino „New York Knicks“ į pergalių kelią – „Cleveland Cavaliers“ apgynė čempionišką tvirtovę 119:104 (34:33, 35:18, 18:28, 32:25).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ suklupo Klivlande 104:119.
  • M.Kuzminskas grįžo į aikštę po trejų praleistų rungtynių iš eilės.
  • Tiesa, lietuvis taškų nepelnė.
  • „Cavaliers“ nugalėjo „Knicks“ 10 kartą iš eilės.

Tai buvo keista akistata. Jau keletą savaičių netilo kalbos, kad C.Anthony gali tapti L.Jameso komandos draugu. Carmelo galėjo tapti ta dar vienos čempioniškos „Cavaliers“ kelionės dalimi. Tačiau Niujorke klubo prezidento užtarimo Philo Jacksono nesulaukiantis puolėjas liko žaisti „Knicks“.

Jo sugrįžimas po atostogų buvo blankus – Carmelo pataikė tik 9 metimus iš 25 ir pelnė 20 taškų.

Keista aikštėje buvo matyti ir įžaidėją Derricką Rose'ą, kuris paskutinėmis mainų lango minutėmis spėjo sukritikuoti „Knicks“ trikampį puolimą ir pasiskųsti, kad jam Niujorke nėra jokių derinių – progas kuriasi pats sau. Į Minesotą turėjęs iškeliauti D.Rose'as pelnė 13 taškų.

O M.Kuzminskas nekonfliktavo ir ramiai susitaikė su savo vaidmeniu Niujorke. Nors paskutinę mainų dieną jis buvo minimas kaip potencialus „Phoenix Suns“ žaidėjas ar galimų mainų su C.Anthony ir D.Rose'u dalis, lietuvis nekėlė bangų ir po trejų rungtynių pertraukos sugrįžo į aikštę.

Tiesa, per 7 minutes spėjo tik po kartą suklysti ir prasižengti.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje M.Kuzminskas bandė sustabdyti L.Jamesą, tačiau aštriu reidu Klivlando Karalius supjaustė lietuvio gynybą.

„Sveikas atvykęs į lygą“, – ironiškai epizodą palydėjo NBA žurnalas „SLAM“.

O LeBronas karaliavo aikštėje. Jis nebuvo toks rezultatyvus kaip įprastai (18 taškų), tačiau atkovojo 13 kamuolių ir išdalijo 15 rezultatyvių perdavimų, taip pasiekdamas šeštąjį šį sezoną ir 48-ąjį karjeroje trigubą dublį.

8-ajai pergalei per 9 pastarąsias rungtynes vasario mėnesį „Cavaliers“ užkūrė rezultatyvus komandinis žaidimas ir 20 Kyle'o Korverio taškų. Beje, „Cavs“ nugalėjo „Knicks“ 10 kartą iš eilės.

Lyg to būtų maža, „Knicks“ talentas Kristapas Porzingis antrajame kėlinyje dėl čiurnos traumos paliko aikštę ir ant parketo daugiau nebesugrįžo.

Beje, šios rungtynės sulaukė neeilinio svečio. Jas Klivlande stebėjo Charlesas Oakley – garsus buvęs „Knicks“ aukštaūgis, prieš porą savaičių „Madison Square Garden“ arenoje įsivėlęs į konfliktą su Niujorko klubo savininku Jamesu Dolanu ir nubaustas draudimu lankytis „Knicks“ namų mačuose visą gyvenimą.

„Knicks“: C.Lee 25, C.Anthony 20 (9/25 met.), D.Rose'as 13, W.Hernangomezas 11 (10 atk. kam.).

„Cavaliers“: K.Irvingas 23, K.Korveris 20, L.Jamesas 18 (13 atk. kam., 15 rez. perd.), R.Jeffersonas ir Ch.Frye po 14, T.Thompsonas 10 (14 atk. kam., 4 blk.).