Pratęsimo dramoje pergalę šventė turko vedamos „raketos“

Alperenas Sengunas sužaidė puikias rungtynes, o „Houston Rockets“ (20-21) namuose per pratęsimą 127:126 (31:24, 33:27, 25:38, 26:26, 12:11) įveikė „Utah Jazz“ (22-22).
Alperenas Sengunas
Alperenas Sengunas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Rockets“ į priekį tempęs A.Sengunas pagerino savo karjeros rezultatyvumo rekordą – suvertė net 37 taškus, o prie jų dar pridėjo 14 atkovotų kamuolių.

Tiesa, paties turko netaiklūs du baudų metimai, likus žaisti 8,1 sek. pratęsime, vos nekainavo šių rungtynių „Rockets“. Šeimininkų laimei, Jordano Clarksono metimas, galėjęs išplėšti pergalę Jutos ekipai, nebuvo tikslus.

„Rockets“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją, „Jazz“ pralaimėjo antrą kartą paeiliui, nors prieš tai rengė šešių pergalių spurtą.

„Žinoma, tokios pergalės labai saldžios, – teigė treneris Ime Udoka. – Ne tik pratęsimo dalis, tačiau kaip mes kovėmės. Daug žaidėjų gavo galimybę laimėti labai kietas rungtynes ir tai yra puiku.“

Šiame sezone Hjustono komanda buvo žaidusi tris pratęsimus ir visus juos pralaimėjusi. Pastaroji „Rockets“ pergalė per papildomą laiką buvo pasiekta dar 2022-ųjų gruodį.

„Net nepamenu, ar mes laimėjome pratęsimą nuo tada, kai čia esu – tuos trejus metus, – dėstė A.Sengunas. – Tad tai reiškia daug. Mes augame. Mes žaidėme kietai, nenorime pralaimėti namuose.“

„Rockets“: A.Sengunas 37 (14 atk. kam), J.Smithas 24, F.VanVleetas 18, C.Whitmore'as 17.

„Jazz“: J.Clarksonas 33 (12 atk. kam.), C.Sextonas 28, L.Markkanenas 22, S.Fontecchio ir K.Dunnas po 10.