Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

Prireiks septinto mačo: atsitiesę „vilkai“ žemino čempionus 50 taškų skirtumu

Trejas iš eilės rungtynes pralaimėję „Minnesota Timberwolves“ atsitiesė. Chriso Fincho auklėtiniai namuose net 115:70 (31:14, 28:26, 27:21, 29:9) nušlavė „Denver Nuggets“ ir išlygino serijos rezultatą 3-3. Vakarų konferencijos pusfinalio kautynėse komandos santykius išsiaiškins lemiamose septintose rungtynėse.

Mineapolio komanda šią seriją pradėjo dviem puikiomis pergalėmis Denveryje, bet tuomet pralaimėjo tris iš eilės susitikimus, du iš jų – namuose.

Vis dėlto išplėšę lemiamą septintą susitikimą „Timberwolves“ turės šansą nukarūnuoti NBA čempionus naktį iš sekmadienio į pirmadienį, kai svarbiausios serijos rungtynės bus žaidžiamos Denveryje.

„Nuggets“ šeštąsias rungtynes atidarė atkarpa 9:2, bet „vilkai“ į tai atsakė triskart įspūdingesniu spurtu.

Net 12 iš 13 atakų sėkmingai užbaigę, o varžovams septynias minutes kvėpuoti neleidę šeimininkai laimėjo atkarpą 27:2 ir atitrūko net 18 taškų skirtumu – 29:11.

Dar vieną galingą spurtą „Timberwolves“ suorganizavo antrajame kėlinyje, kuriame šovė į priekį 13:0 ir dvigubai triuškino NBA čempionus – 48:24. Įpusėjus mačui Minesotos komanda užtikrintai pirmavo 59:40.

Po ilgosios pertraukos intriga rungtynėse nepakvipo, o Anthony Edwardso vedami „Timberwolves“ savo pergalę įtvirtino dar viena neįtikėtina atkarpa, kai vienu metu spurtavo 24:0 ir ėmė žeminti varžovus iš Denverio, pirmaudami 49 taškų skirtumu – 112:63.

Trumpam skirtumas tarp komandų buvo išaugęs ir iki pusšimčio taškų – 114:64.

„Timberwolves“ septintąsias atkrintamųjų serijos rungtynes žais pirmą kartą per 20 metų – pastarąjį kartą tą jie darė dar su Kevinu Garnettu 2004 metais.

Šios poros nugalėtojai Vakarų finale grumsis su „Dallas Mavericks“ arba „Oklahoma City Thunder“. Šioje serijoje 3-2 kol kas pirmauja „Mavs“.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 27 (4/9 trit.), Jadenas McDanielsas 21, Mike'as Conley 13, Karlas-Anthony Townsas (13 atk. kam.) ir Nazas Reidas (11 atk. kam.) po 10, Rudy Gobert'as 8 (14 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (9/19 met., 9 atk. kam.), Aaronas Gordonas 12 (9 atk. kam.), Jamalas Murray 10 (2/11 dvit., 2/7 trit.).

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną