2022 03 29

Progomis naudojęsis I.Brazdeikis pakartojo sezono taškų rekordą

Ignas Brazdekis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, bet pergalės jo atstovaujamai „Orlando Magic“ (20-56) ekipai tai neatnešė – Floridos klubas svečiuose 101:107 (22:27, 31:33, 27:21, 21:26) nusileido „Cleveland Cavaliers“ (42-33).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“/AP nuotr.

„Magic“ gretose I.Brazdeikis per beveik 23 minutes pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir du kartus prasižengė.

Lietuviui esant aikštėje, Orlando ekipa pelnė 10 taškų daugiau nei varžovai.

I.Brazdeikis pakartojo šio sezono asmeninį rezultatyvumo rekordą, kurį buvo pasiekęs vasario 5-ąją, kai taip pat 13 taškų įmetė į „Memphis Grizzlies“ krepšį.

Jo karjeros rekordas yra 21 taškas, kurį jis surinko praėjusių metų gegužę.

Po solidaus pasirodymo I.Brazdeikio vidurkiai šį sezoną pakilo iki 3,5 taško ir 1,3 atkovoto kamuolio per susitikimą.

Klivlande jis žaidė ir lemiamu metu, kai sprendėsi nugalėtojo klausimas. Ketvirtojo kėlinio viduryje puolėjas pelnė keturis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą „Magic“ naudai – 92:90.

Vis dėlto į tai „Cavs“ atsakė pelnydami 12 taškų iš eilės ir susikraudami dviženklį pranašumą (102:92), kurio svečiams ištirpdyti jau nepavyko.

„Cavaliers“ Rytų konferencijoje rikiuojasi septintoje vietoje, o „Magic“ yra blogiausia konferencijos komanda.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 25 (5/10 trit., 12 rez. perd.), Lauri Markkanenas 20, Kevinas Love'as 19 (4/12 trit., 7 atk. kam.), Isaacas Okoro 11.

„Magic“: Wendellis Carteris 15 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Ignas Brazdeikis 13, Cole'as Anthony, Mo Bamba ir Markelle Fultzas po 11.