2020 08 30

R.Westbrooko sugrįžimo rungtynėse – krepšininkų išvarymas ir įtikinama „raketų“ pergalė

Boikotas, kurio metu jokios NBA rungtynės nevyko tris dienas, ypač pasitarnavo „Houston Rockets“ ekipai. Ji labai svarbiose penktosiose pirmojo Vakarų konferencijos atkrintamųjų etapo rungtynėse pagaliau sulaukė Russello Westbrooko ir užtikrintai 114:80 (24:14, 24:31, 37:18, 29:17) susitvarkė su „Oklahoma City Thunder“ bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.
Denniso Schroderio ir P.J.Tuckerio incidentas
Denniso Schroderio ir P.J.Tuckerio incidentas / „Scanpix“ nuotr.

Mike'as D'Antoni vieną ryškiausių savo žvaigždžių iš karto sugrąžino į starto penketą, tačiau po keturgalvio raumens patempimo atsigaunantis Russellas Westbrookas dar nežaidė sau įprastų 35-36 minučių.

Aikštėje sprogstančiam gynėjui dar prireiks laiko susiderinti ir savo taikiklį, kadangi pirmajame sugrįžimo mače jis pataikė tik 3 metimus iš 13, tačiau per 23 žaidimo minutes R.Westbrookas be 7 pelnytų taškų taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Visgi kur kas svarbesnis statistinis rodiklis – +21 taškas, kuriuo „Rockets“ pranoko savo varžovus aikštėje esant minėtajam įžaidėjui.

„Thunder“ pavyko užgesinti pirmąjį oponentų šturmą pirmajame kėlinyje ir po dviejų ketvirčių ekipas skyrė tik trys taškai (45:48), tačiau po pertraukos teksasiečiai savo varžovus pasiuntė nebe į nokdauną, o į gilų nokautą, iš kurio Oklahomos krepšininkai nebepakilo.

Trečiajame kėlinyje jiems teko susitaikyti ir su tuo, kad iš rungtynių buvo pašalintas rezultatyviausias ekipos žaidėjas Denisas Schroderis.

Vokietis, bandydamas lįsti iš P.J.Tuckerio užtvaros, savo varžovui pataikė į labai nemalonią vietelę, o pastarasis po incidento suskubo aiškintis santykių ir netgi atliko nedidelį judesį galva vokiečiui į pakaušį.

Teisėjų sprendimu abiems krepšininkams rungtynės buvo baigtos.

Šeštosios ir galimai lemiamos šios serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį.

„Houston Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (11/15 met., 5 rez. perd.), Robertas Covingtonas 22 (6/11 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Ericas Gordonas 20.

„Oklahoma City Thunder“: Dennis Schroderis 19, Chrisas Paulas 16 (6 atk. kam.), Stevenas Adamsas 12 (14 atk. kam.), Dariusas Bazley 10 (12 atk. kam.).