2018 04 09

„Raptors“ rungtynėse – kostiumuotas Jonas Valančiūnas

Jonas Valančiūnas įprastą „Toronto Raptors“ aprangą iškeitė į tvarkingą kostiumą. Paskutinėse namų reguliariojo sezono rungtynėse be dviejų starto penketo žaidėjų rungtyniavę kanadiečiai 112:101 (35:24, 26:26, 28:24, 23:27) vis tiek susitvarkė su „Orlando Magic“.
Jonas Valančiūnas (kairėje)
Jonas Valančiūnas (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.

„Raptors“ strategas Dwane'as Casey nusprendė patausoti lietuvį ir atakų lyderį DeMarą DeRozaną.

Kadangi penktadienį „Raptors“ užsitikrino Rytų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtojų vardą, pralaimėjimo kaina nebėra didžiulė.

Kiti lyderiai gali gauti poilsio minutę pirmadienio rungtynėse, kai Toronto klubas svečiuosis Detroite. Paskutiniame reguliariojo sezono mače trečiadienį Majamyje „Raptors“ planuoja žaisti pajėgiausios sudėties.

„Mūsiškiams dabar nereikia žūtbūtinio poilsio, bet manau, kad patausoti juos protinga“, – teigė „Raptors“ treneris Dwane'as Casey.

CJ Milesas nugalėtojams pelnė 22 taškus, rekordinį mačą sužaidė naujokas OG Anunoby – įmetė 21 tašką.

„Raptors“ pataikė net 17 tolimų metimų iš 40.

„Užtikrintai atakavome krepšį. Mums to reikės artėjančias kelias savaites“, – teigė „Raptors“ atakų organizatorius Kyle'as Lowry.

J.Valančiūną starto penkete pakeitęs brazilas Lucasas Nogueira pirmajame kėlinyje patyrė traumą ir į aikštę nebesugrįžo. Lyg koks prakeiksmas, susitraumavo ir D.DeRozaną pakeitęs dubleris Normanas Powellas, tačiau čiurnos skausmas nebuvo toks nepakeliamas, kad krepšininkas nebegrįžtų į aikštę.

Maža to, antrajame ketvirtyje nugarą susižeidė gynėjas Fredas VanVleetas ir daugiau nebežaidė.

„Jei būtų reikėję žaisti, jis būtų grįžęs“, – nuramino D.Casey.

„Raptors” pratęsė savo klubo pergalių per vieną sezoną rekordą iki 58.

„Raptors“: CJ Milesas 22, OG Anunoby 21, S.Ibaka 13, J.Poeltlis ir D.Wrightas po 12.

„Magic“: A.Gordonas 16, M.Hezonja 14, K.Birchas 12 (12 kam.).