2019 06 11

„Raptors“ treneris paaiškino, kodėl prašė diskusijų bangą sukėlusios pertraukėlės

Kawhi Leonardas buvo pelnęs 10 taškų iš eilės, o „Toronto Raptors“ pirmavo prieš „Golden State Warriors“ ketvirtajame kėlinyje. Atrodė, kad Kanados klubas tuoj pabėgs nuo varžovų, bet tada Nickas Nurse'as paprašė daug diskusijų sukėlusios minutės pertraukėlės.
Nickas Nurse'as
Nickas Nurse'as / „Scanpix“ nuotr.

103:97 – toks rezultatas degė švieslentėje, kai „Raptors“ treneris sušaukė pasitarimą.

Serijoje iki keturių pergalių Toronto ekipa pirmavo 3-1 ir atrodė, kad jau tuoj gali iškovoti pirmąjį NBA titulą klubo istorijoje.

Bet tai neįvyko.

Stephenas Curry pataikė vieną, o Klay Thompsonas du tritaškius bei vėl išvedė į priekį „Warriors“ komandą, kuri galiausiai laimėjo 106:105 ir sušvelnino serijos rezultatą 2-3.

„Mes tiesiog nusprendėme leisti vaikinams kiek pailsėti, – sprendimą prašyti minutės pertraukėlės, kai komanda buvo ant bangos, aiškino N.Nurse'as. – Tiesiog manėme, kad taip suteiksime jiems papildomą energijos impulsą.“

Mes tiesiog nusprendėme leisti vaikinams kiek pailsėti

Nuo praėjusio sezono įsigaliojo taisyklė, kuri treneriams per paskutines tris minutes leidžia prašyti dviejų minučių pertraukėlių. Visos kitos, jei strategas jų ir turėjo – automatiškai dingsta. Galbūt dėl to N.Nurse'as ir šaukė pasitarimą, kai žaisti buvo likusios 3 minutės ir 5 sekundės.

„Tuo metu maniau, kad treneris tiesiog nori, jog mes pailsėtume, – sakė K.Leonardas. – Bet niekada negali žinoti. Juk jei būtume laimėję rungtynes, apie tai nekalbėtume.“