2022 01 24

Rekordiškai ilgai rungtyniavęs I.Brazdeikis sužaidė geriausias sezono rungtynes

Ignas Brazdeikis rungtyniavo ilgai ir naudingai, o „Orlando Magic“ (9-39) namuose 114:95 (23:19, 30:18, 32:37, 29:21) namuose nukovė „Chicago Bulls“ (28-17).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis žaidė 25 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit.). Taip pat jis atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Tiek pagal minutes, tiek pagal taškus tai buvo geriausios lietuvio sezono rungtynės.

Kai Iggy buvo aikštėje, „Magic“ pelnė 18 taškų daugiau nei varžovai.

Broliai Wagneriai buvo pagrindiniai Orlando komandos pergalės kalviai: Moritzas surinko 23 taškus, jaunesnysis Franzas – 18.

DeMaras DeRozanas pralaimėjusiems pelnė 41 tašką, Coby White'as pridėjo 22.

D.DeRozanas daugiau nei 30 taškų pelnė jau 12-ąjį kartą šį sezoną, tokiose rungtynėse „Bulls“ laimėjo 9 kartus, pralaimėjo – 3.

Iš viso Čikagos komanda turėjo tik devynis žaidėjus šiame mače, atliko tik 10 rezultatyvių perdavimų, o štai suklydo net 22 kartus. Komandai negalėjo padėti Zachas LaVine'as, Lonzo Ballas, Javonte Greenas ir Alexas Caruso.

„Magic“ nutraukė devynių iš eilės nesėkmių savo aikštėje seriją, tai buvo vos trečia pergalė namuose šį sezoną ir pirma nuo gruodžio 1-sios.

„Magic“: M.Wagneris 23, W.Carteris 19, F.Wagneris 18, J.Suggsas 15, I.Brazdeikis, C.Okeke ir C.Anthony po 11.

„Bulls“: D.DeRozanas 41, C.White'as 22, N.Vučevičius 13 (13 atk. kam.).