Publikuota: 2017 kovo 28d. 06:57

Rezultatyviu žaidimu blykstelėjęs Jonas Valančiūnas sugriebė 3000-ąjį kamuolį

Elfridas Paytonas ir Jonas Valančiūnas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Elfridas Paytonas ir Jonas Valančiūnas

Jeigu Jonas Valančiūnas žaidžia ketvirtąjį kėlinį, tai reiškia, kad rungtynės lietuviui turėjo būti tikrai geros. 24-erių „centras“ surengė vieną rezultatyviausių pasirodymų pastarąjį mėnesį, o pergalingu ritmu žingsniuojantys „Toronto Raptors“ 131:112 (35:34, 38:23, 26:32, 32:23) nepaliko daug vilčių ir „Orlando Magic“ ekipai.

Suprasti akimirksniu

• „Raptors“ nugalėjo „Magic“ 131:112.
  • „Raptors“ tai buvo 6 pergalė iš eilės.
  • J.Valančiūnas pelnė 17 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.
  • Lietuvis sugriebė 3000-ąjį kamuolį NBA.

J.Valančiūno sąskaitoje buvo 17 taškų (7/9 dvit., 3/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 blokas ir 2 pražangos.

Rezultatyvumu JV nusileido tik DeMarui DeRozanui, kuris surinko 36 taškus. Rezultatyviau kovo mėnesį aukštaūgis žaidė tik kovo 8-ąją, kai Donatui Motiejūnui ir „New Orleans Pelicans“ išrašė 25 taškų sąskaitą.

Vidurio puolėjui būnant aikštėje, „Raptors“ pelnė 21 tašku daugiau nei „Magic“. Tai geriausias rezultatas visoje Toronto komandoje.

Beje, J.Valančiūnas pasiekė simbolinę 3000 atkovotų kamuolių NBA ribą. „Raptors“ klubo istorijoje tai yra antras geriausias rezultatas. Atkovotų kamuolių lyderis Toronte – 4776 sugriebęs Chrisas Boshas.

„Raptors“ tai buvo 6 pergalė iš eilės, nors jau kurį laiką verčiasi be traumuoto įžaidėjo Kyle'o Lowry.

Jo netektį puikiai kompensavo net 13 rezultatyvių perdavimų išskirstęs įžaidėjas Cory Josephas.

Toną puikiam „Raptors“ puolimui davė net 18 taškų pirmajame kėlinyje pelnęs D.DeRozanas, kuris prieš mačą buvo paskelbtas geriausiu NBA savaitės žaidėju Rytų konferencijoje.

Po lygaus pirmojo ketvirčio (35:34), kuriame keturiskart rezultatas buvo lygus ir septynis sykius keitėsi pirmaujanti komanda, „Raptors“ atitrūko prieš pertrauką – 73:57.

D.DeRozano metimas trečiajame kėlinyje „Raptors“ suteikė 19 taškų pranašumą, bet „Magic“ kovėsi ir sumažino skirtumą iki 5 taškų.

Lemiamame kėlinyje įtvirtinti persvaros į aikštę žengė ir J.Valančiūnas.

Tai pirmosios rungtynės nuo mainų, kai „Raptors“ ir „Magic“ apsikeitė žaidėjais. Į Torontą sugrįžęs Terrence'as Rossas į buvusios komandos krepšį su „Magic“ apranga įmetė 17 taškų. Serge'as Ibaka atsakė 16 taškų.

Su 45 pergalėmis ir 29 pralaimėjimais „Raptors“ Rytų konferencijoje užima ketvirtąją vietą. „Washington Wizards“ turi tiek pat pergalių, tik pralaimėjimu mažiau, ir rikiuojasi treti. „Raptors“ iki atkrintamųjų varžybų privalo pakilti laipteliu aukščiau, antraip dar Rytų konferencijos pusfinalyje sutiks „Cleveland Cavaliers“.

„Raptors“: D.Derozanas 36, J.Valančiūnas 17 (9 atk. kam.), N.Powellas ir S.Ibaka po 16, C.Josephas 15 (13 rez. perd.), J.Poeltlas 12.

„Magic“: E.Paytonas 22 (9 rez. perd.), E.Fournier 20, T.Rossas 17, A.Gordonas 16, N.Vučevičius 12 (15 atk. kam.).

Aktualu

Kaip paauglių mergaičių susirašinėjimo grupė Rusijoje tapo FST taikiniu?

N-18 Aktualu

Stovykloje advokato galbūt tvirkintos mažametės draugė atskleidė, kas dėjosi mergaičių kambaryje

Aktualu

Į avariją Molėtų rajone pateko penki šauktiniai, vienas nuo patirtų sužalojimų mirė

Gyvenimas

Mokytojos lenktynės su liga: sukaupiau paskutines jėgas ir nušliaužiau iki automobilio