Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2022 01 01

Rezultatyvus K.Porzingis padėjo „Mavericks“ pasiekti saldų revanšą

Luką Dončičių „Dallas Mavericks“ (17-18) lyderio rogėse puikiai pavaduojantis Kristaps Porzingis buvo rezultatyviausias, o latvio atstovaujamas Teksaso klubas svečiuose 112:96 (34:39, 28:17, 32:20, 18:20) susitvarkė su „Sacramento Kings“ (15-22).
Kristaps Porzingis
Kristaps Porzingis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šioms Vakarų konferencijos ekipoms tai buvo antrasis tarpusavio susitikimas per pastarąsias trejas dienas.

Gruodžio 30-ąją Sakramente šeimininkus išgelbėjo taiklus Chimezie Metu tritaškius sulig ketvirtojo kėlinio sirena, išplėšęs fantastišką pergalę (95:94), tačiau Naujųjų metų išvakarėse dominavo „Mavericks“.

Teksaso klubas greitai susicementavo pirmajame kėlinyje stipriai klibėjusią gynybą, kai į savo krepšį prasileido net 39 taškus, o tiesiog fantastiškas spurtas 24:2 trečiajame ketvirtyje nulėmė šių rungtynių baigtį.

Svariausiai prie „Mavs“ pergalės prisidėjo 24 taškus pelnęs latvis Kristaps Porzingis, kuris 20 taškų riba peržengia jau ketvirtose rungtynėse paeiliui.

Jam puikiai talkino pagrindinio įžaidėjo iš Luka Dončičiaus pareigas perėmęs Jalenas Brunsonas – 23 taškai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Priminsime, kad slovėnas kartu su dar 7 komandos draugais yra atsidūręs lygos sveikatos ir saugumo protokole. „Mavericks“ superžvaigždė prie komandos turėtų prisijungti jau rytoj.

„Sacramento Kings“: Tyrese'as Haliburtonas 17 (10 rez. perd.), Marvinas Bagley III 15, Harrisonas Barnesas ir Richaunas Holmesas (7 atk. kam.) po 11.

„Dallas Mavericks“: Kristaps Porzingis 24 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 23 (8 rez. perd.), Reggie Bullockas 16, Dwightas Powellas 13 (7 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 12 (6 rez. perd.).

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai