2021 05 03

Rytų konferencijos lyderių mače – kvapą gniaužiančios K.Duranto ir G.Antetokounmpo taškų lenktynės

Kevinas Durantas ir Giannis Antetokounmpo surengė įspūdingą šou, o NBA Rytų konferencijos lyderių akistatoje „MIlwaukee Bucks“ (40-24) namuose 117:114 (28:37, 34:22, 28:31, 27:24) patiesė Bruklino „Nets“ (43-22).
Kevinas Durantas ir Giannis Antetokounmpo
Kevinas Durantas ir Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Svečiai iš Bruklino galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau paskutinis K.Duranto tolimas metimas tikslo nepasiekė.

„Bucks“ ekipos monstras G.Antetokounmpo per 35 minutes pelnė net 49 taškus (17/28 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

Jam tai buvo rezultatyviausias sezono mačas ir trūko tik trijų taškų iki karjeros rekordo.

Varžovų komanda irgi turėjo aiškų lyderį. K.Durantas per 39 minutes surinko 42 taškus (9/20 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir padarė 5 klaidas.

Iš Eurolygos į Brukliną neseniai persikėlęs Mike'as Jamesas per penkias minutes taškų nepelnė, prametęs vienintelį dvitaškį.

Svečių ekipoje nebuvo traumuoto Jameso Hardeno.

Vietą atkrintamosiose jau užsitikrinęs „Nets“ Rytuose užima antrąją vietą ir patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

„Bucks“ žengia laipteliu žemiau.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 49 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.), Khrisas Middletonas 26 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 18, Brynas Forbesas 12.

„Nets“: Kevinas Durantas 42 (10 atk. kam., 5 kld.), Kyrie Irvingas 20, Landry Shametas 17, Blake'as Griffinas 11, DeAndre Jordanas 10.