Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2020 09 01

Rytų pusfinalio starte – skambus „Heat“ antausis Giannio ir „Bucks“ ambicijoms

Rytų konferencijos pusfinalis startavo įspūdingu Jimmy Butlerio pasirodymu ir „Miami Heat“ pergale prieš „Milwaukee Bucks“ ekipą 115:104 (29:40, 31:23, 32:23, 23:18).
Giannis Antetokounmpo ir Jimmy Butleris
Giannis Antetokounmpo ir Jimmy Butleris / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje Majamio komanda pirmauja 1:0.

Lemiamame ketvirtajame kėlinyje Jimmy Butleris surinko 14 taškų, o iš viso pelnė net 40 ir pagerino savo karjeros atkrintamųjų rekordą.

Goranas Dragičius pridėjo 27 taškus, o „Heat“ tapo neįkandamu riešutu trijuose kėliniuose Milvokio krepšininkams.

„Jaučiausi lyg pagavau lygį ketvirtajame kėlinyje. Jei to reikia kiekvieneriose rungtynėse, turiu gebėti tai padaryti. Tačiau mes turime daug vaikinų, tai galinčių“, – kalbėjo J.Butleris po pergalės.

Penktąją vietą reguliariajame sezone užėmę Majamio vyrai, šį sezoną jau triskart laimėjo ir tik kartą krito prieš geriausią reguliariojo sezono komandą.

J.Butleris prisijungė prie LeBrono Jameso ir Dwyane'o Wade'o – jie buvo vieninteliai, sugebėję pelnyti 40 taškų atkrintamosiose, vilkėdami „Heat“ marškinėlius.

Beje, D.Wade'as buvo pirmasis, parašęs J.Butleriui po puikios pergalės konferencijos pusfinalio starte.

O štai „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo, atrodo, norės kuo greičiau pamiršti šį vakarą. Graikas pataikė vos 4 baudų metimus iš 12 – tai blogiausias toks pasiekimas atkrintamosiose nuo 2017-ųjų balandžio, kai Andre Robertsonas sugebėjo pataikyti vos 2 iš 12.

G.Antetokounmpo iš viso surinko 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atidavė 9 rezultatyvius perdavimus.

„Jis tiesiog turi išlaikyti pasitikėjimą, turi toliau atakuoti ir stoti prie baudų metimo linijos. Jis jas pataikys. Mes juo visiškai pasitikime“, – kalbėjo „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris.

„Heat“: J.Butleris 40, G.Dragičius 27, B.Adebayo 12 (17 atk. kam.), T.Herro 11.

„Bucks“: K.Middletonas 28, B.Lopezas 24, G.Antetokounmpo 18 (10 atk. kam., 9 rez. perd., 4/12 baud. met.), K.Korveris 11.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai