2021 04 13

S.Curry fantastiškas pasirodymas – dešimt tritaškių ir virš pusšimčio taškų

Stephenas Curry surengė dar vieną fantastišką pasirodymą, o jo vedamas „Golden State Warriors“ (26-28) namuose 116:107 (33:32, 23:29, 43:22, 17:24) nugalėjo aukščiau turnyro lentelėje esančią „Denver Nuggets“ (34-20).
Temos: 1 NBA

S.Curry šiame mače spindėjo visu gražumu ir pataikė net dešimt tritaškių iš 18 bei surinko 53 taškus.

Įspūdingiausia tai, kad jau po trijų kėlinių „Warriors“ mažylis savo sąskaitoje turėjo 48 taškus.

Vien per pirmą kėlinį jis pelnė 21 tašką ir taip pagerino legendinio Wilto Chamberlaino rekordą.

San Francisko komanda gana tvirtai laikė rungtynių vadžias savo rankose ir oponentams pagalvoti apie pergalę neleido.

Svečiai iš Kolorado atkuto mačo pabaigoje, bet intrigos neatgaivino.

Maža to, „Nuggets“ mačo pabaigoje prarado traumą gavusį savo lyderį Jamalą Murray. Jis nebaigė rungtynių.

„Warriors“ laimėjo trečią kartą per keturis pastaruosius mačus ir Vakaruose užima dešimtąją vietą.

Denverio komanda pralaimėjo du sykius paeiliui, bet toje pačioje konferencijoje žengia ketvirta.

„Warriors“: Stephenas Curry 53, Andrew Wigginsas 17, Draymondas Greenas 16, Kentas Bazemore'as 14.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27, Michaelas Porteris 22, Jamalas Murray'us 17.