2022 11 01

Šarlotėje – įstabi D.Sabonio kova po krepšiu

Domantas Sabonis labai solidžiai žaidė baudos aikštelėje, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (2-4) klubas laimėjo antrą NBA mačą iš eilės.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kalifornijos komanda svečiuose 115:108 (24:34, 28:33, 37:18, 26:23) pranoko „Charlotte Hornets“(3-4).

D.Sabonis aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 9 taškus (3/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/5 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, tris kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė.

Įpusėjus mačui, svečiai atsiliko penkiolikos taškų skirtumu ir atrodė, kad pratęsti pergalingą atkarpą bus labai sunku, tačiau trečiajame kėlinyje įspūdingą pasirodymą surengė Harrisonas Barnesas ir „Kings“ pradėjo vytis.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, kur „Kings“ stuburas pasirodė tvirtesnis.

Šį laimėjimą stipriai apkartino De'Aarono Foxo trauma. Sakramento ekipos žvaigždė, susidūręs su priešininku, susimušė kelį ir spėjo sužaisti vos 9 minutes.

„Kings“ ekipai Kevinas Huerteris pelnė 26 taškus, šeimininkams PJ Washingtonas įmetė 28.

„Hornets“: PJ Washingtonas 28, Kelly Oubre 16, Dennisas Smithas 15, Jalenas McDanielsas 13, Gordonas Haywardas ir Masonas Plumlee (10 atk. kam.) – po 12.

„Kings“: Kevinas Huerteris 26, Davionas Mitchellas 23, Harrisonas Barnesas 16, Keeganas Murray 12, Domantas Sabonis 9.