Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2018 08 22

Šarūno Marčiulionio sūnaus ateitis: ESPN žvalgai įžvelgia NBA perspektyvą

Lietuvos šešiolikmečių rinktinėje NBA žvalgų akį labiausiai patraukė legendos sūnus. Šarūno Marčiulionio atžala Augustas įvardijamas kaip perspektyvų rungtyniauti NBA turintis įžaidėjas. Tiesa, ESPN turi svarbių pastabų talentingam jaunuoliui.
Augustas Marčiulionis
Augustas Marčiulionis / FIBA.com nuotr.

„Augustas Marčiulionis, buvusio žymaus NBA žaidėjo ir Lietuvos krepšinio legendos sūnus, įrodė, kad buvo geriausias atakų organizatorius visame turnyre, nepaisant problemų atakuojant krepšį. Jis pataikė 38,2 proc. dvitaškių ir 11,1 proc. tritaškių. Tačiau „Ryto“ programos auklėtinis įspūdingai vadovauja ir turi neįtikėtiną pojūtį žaidimui, yra labai kūrybiškas krepšininkas ir atlieka perdavimus laiku“, – šešiolikmetį gyrė ESPN žurnalistas Mike'as Schmitzas.

Jis aprašė daugiausiai potencialo turinčius Europos šešiolikmečių čempionato A ir B divizionų žaidėjus. ESPN publikacijoje iš lietuvių buvo minima tik A.Marčiulionio pavardė.

Skaičiuojant statistika per 40 minučių vidurkį, A.Marčiulionis atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų visame turnyre – vid. 10,2.

FIBA nuotr./Augustas Marčiulionis
FIBA nuotr./Augustas Marčiulionis

ESPN atkreipė dėmesį į lietuvio fizines savybes: didžiules pėdas, stiprias kojas ir milžiniškus žingsnius, kurie leidžia jam neįtikėtinai judėti viena linija.

Amerikiečiams paliko įspūdį A.Marčiulionio gebėjimas keisti žaidimo tempą, žaidimo kryptį ar išvengti užtvarų. Tiesa, ESPN pažymi, kad A.Marčiulionis turėtų geriau užbaigti atakas.

Be įgūdžių puolime, ESPN dar įstrigo A.Marčiulionio gynyba, kurią ypač sustiprino gerai sudėtas jo kūnas ir ilgos galūnės, kuriomis galima užkirsti varžovams kamuolio perdavimo linijas.

„Jeigu Marčiulionis ūgtels iki 196 cm, koks buvo jo tėvas, jis turi šansų tapti NBA perspektyvų turinčiu žaidėju, tik jeigu sustiprins savo metimą, kuris gerėja vidutiniame nuotolyje, bet vis dar neišpuoselėtas iki trijų taškų zonos“, – reziumavo ESPN.

FIBA nuotr./Šarūnas Marčiulionis
FIBA nuotr./Šarūnas Marčiulionis

Europos šešiolikmečių čempionate, kuriame Lietuva finišavo septinta, A.Marčiulionis gaudamas pasireikšti po 22 minutes rinko vid. 5,9 taško, atkovodavo ir perimdavo 2,9 kamuolio bei atlikdavo 5,7 rezultatyvaus perdavimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius