Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Saulės užgeso: A.Edwardsas krovė per K.Durantą, o „Timberwolves“ užbaigė „Suns“ sezoną

Vakarų konferencijos pirmajame atkrintamųjų etape „Minnesota Timberwolves“ komanda pergale 122:116 uždarė seriją prieš „Phoenix Suns“.
Anthony Edwardso skrydis
Anthony Edwardso skrydis / „Scanpix“ nuotr.

Fynikso ekipa nelaimėjo nė vienerių rungtynių, „Timberwolves“ serijoje triumfavo 4-0.

Anthony Edwardsas nugalėtojams surinko 40 taškų, iš kurių net 31 suvertė po pertraukos, Karlas-Anthony Townsas pridėjo 28.

Ketvirtajame kėlinyje kertiniu rungtynių metu A.Edwardsas sugrūdo kamuolį per Keviną Durantą ir sukūrė vieną gražiausių šių atkrintamųjų epizodų.

Pralaimėjusiems net 49 taškus pelnė Devinas Bookeris, K.Durantas surinko 33, tačiau visa likusi komanda strigo.

Rungtynes „Wolves“ užbaigė be trenerio Chriso Fincho – į jį ketvirtajame kėlinyje įsirėžė gynėjas Mike'as Conley. Strategas iškeliavo į rūbinę, tačiau vėliau pranešta, jog rimtesnių sužeidimų vis dėlto išvengta.

„Timberwolves“ kitame etape susitiks su „Denver Nuggets“ ir „Los Angeles Lakers“ poros nugalėtoju. Šioje serijoje Nikolos Jokičiaus vedama Denverio komanda pirmauja 3-1.

„Suns“: D.Bookeris 49, K.Durantas 33, J.Nurkičius ir B.Bealas po 9.

„Timberwolves“: A.Edwardsas 40, K.A.Townsas 28, J.McDanielsas 18, M.Conley 10.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas