Savu ritmu: D.Sabonis žvėrišku dubliu tempia „Kings“ į atkrintamąsias

Dar vieną fantastišką pasirodymą NBA surengė Domantas Sabonis, o jo vedamas „Sacramento Kings“ (44-31) namuose 109:95 (24:24, 32:27, 35:19, 18:25) nugalėjo „Los Angeles Clippers“ (47-28).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis žaidė 35 minutes ir buvo per vieną rezultatyvų perdavimą nuo ypač galingo trigubo dublio: surinko 22 taškus (8/14 dvit., 0/3 trit., 6/10 baud.), sugriebė 20 kamuolių, atliko 9 perdavimus, perėmė 2 kamuolius, sykį prasižengė bei padarė 4 klaidas.

„20+20“ dublį Domas surinko trečią kartą šį sezoną ir pagal šį rodiklį pirmauja su Jalenu Durenu.

Didžiąją darbo dalį „Kings“ nuveikė dar iki pertraukos. Į trečią kėlinį šeimininkai žengė turėdami penkių taškų pranašumą, bet iš karto stvėrė jautį už ragų, spurtavo ir antroje mačo pusėje nė karto nebuvo besivejančių vaidmenyje.

Sakramento klubas laimėjo antrą dvikovą iš eilės ir Vakaruose žengia septintas.

„Clippers“ prieš tai buvo laimėjusi tris mačus ir toje pačioje konferencijoje yra ketvirta.

„Kings“: Domantas Sabonis 22, De'Aaronas Foxas 20, Keeganas Murray 19, Trey Lylesas 15, Davionas Mitchellas 14.

„Clippers“: Russellas Westbrookas 20, Paulas George 18, Normanas Powellas 17, Ivica Zubac 10.