Publikuota: 2020 sausio 15d. 07:13

Siautėjęs G.Antetokounmpo vedė „Bucks“ į pergalę

Giannis Antetokounmpo
„Scanpix“ nuotr. / Giannis Antetokounmpo

Giannis Antetokounmpo buvo sunkiai sulaikomas, o graiko vedama „Milwaukee Bucks“ (36-6) ekipa namuose 128:102 (29:23, 36:17, 43:36, 20:26) nugalėjo „New York Knicks“ (11-30).

G.Antetokounmpo prireikė vos 21 minutės, kad jis suverstų net 37 taškus į „Knicks“ krepšį.

Graikas net nežaidė ketvirtajame kėlinyje, iki kurio su komandos draugais sugebėjo susikrauti 32 taškų persvarą.

Khrisas Middletonas pridėjo 17 taškų, Ersanas Ilyasova – 14 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. Šiuo metu 36 pergalių ir 6 pralaimėjimų santykis, kurį turi „Bucks“ – geriausias NBA.

Pralaimėjusiems Julius Randle'as pelnė 25 taškus ir sugriebė 15 kamuolių.

Antrojo kėlinio pradžioje G.Antetokounmpo įkvėpė „Bucks“ spurtą 10:0, kuris išvedė į priekį svečius jau 39:23. Šiame ketvirtyje Milvokio ekipa pranoko varžovus net 36:17 ir per didžiąją pertrauką turėjo jau 25 taškų pranašumą (65:40).

„Knicks“ gynėjas Elfridas Paytonas trečiajame kėlinyje gavo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 37 (9 atk. kam.), K.Middletonas 17, E.Ilyasova 14, E.Bledsoe 11.

„Knicks“: J.Randle'as 25 (15 atk. kam.), R.Barrettas 22 (8 atk. kam.), B.Portisas 20 (8 atk. kam.), K.Knoxas 10.