2023 12 21

Solidūs skaičiai negelbėjo: dvikova prieš braliuką D.Saboniui baigėsi didžiuliu nusivylimu

Domantas Sabonis sutiko braliuką iš Latvijos Kristapą Porzingį ir su savo „Sacramento Kings“ (16-10) gavo skaudžią pamoką. Ankstų ketvirtadienio rytą Kalifornijos komanda 119:144 (41:38, 25:36, 24:39, 29:31) namuose neturėjo šansų prieš „Boston Celtics“ (21-6).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 27 minutės surinko 13 taškų (6/13 dvit., 0/1 trit., 1/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė klaidą ir gavo 2 pražangas.

Devintą kartą paeiliui D.Sabonis mačą baigė su dvigubu dubliu, bet tai buvo menka paguoda.

Priešingoje barikadų pusėje žaidęs latvijos K.Porzingis ne tik buvo rezultatyvesnis ir pelnė 24 taškus bei atkovojo 9 kamuolius, bet dar ir išsivežė pergalę.

Trečiojo kėlinio pradžioje D.Sabonis gavo nesportinę pražangą, padėjęs koją į K.Porzingio nusileidimo zoną. Latvis sunkiai pakilo nuo parketo, bet skaudančia koja tęsė rungtynes ir buvo viena svarbiausių figūrų aikštėje.

144 praleisti taškai – šio sezono „Kings“ antirekordas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausii buvo po 28 taškus pelnę Jaylenas Brownas ir Derrickas White'as.

Sakramento komandai De'Aaronas Foxas per 26 minutes pelnė 29 taškus.

Taip nutrūko trijų Sakramento komandos pergalių atkarpa. Dabar Vakarų konferencijoje Mike'o Browno komanda žengia penkta.

„Celtics“ po pergalės vakarinėje pakrantėje ne tik pirmauja Rytuose, bet ir yra geriausia visos lygos komanda.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29, Domantas Sabonis (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Keeganas Murray – po 13, Keonas Ellisas 12, Trey Lylesas 11, Harrisonas Barnesas ir Malikas Monkas – po 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas ir Derrickas White'as – po 28, Kristapas Porzingis 24, Jrue Holiday 21 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 20, Samas Hauseris 10.