2022 01 19

„Splash brothers“ vedė „Warriors“ į pergalę namuose

Klay Thomsponas ir Stephenas Curry buvo pastebimiausi žaidėjai „Golden State Warriors“ (32-12) ekipoje, kuri namuose 102:86 (33:22, 33:16, 17:25, 19:23) nugalėjo Detroit Pistons (10-33).
Klay Thompsonas
Klay Thompsonas / „Scanpix“ nuotr.

K.Thompsonas pelnė 21 tašką, Stephenas Curry pridėjo 18. Beje, pastarasis buvo praleidęs vienerias rungtynes po to, kai praėjusiį penktadienį krito ir nusileido ant dešinės rankos rungtynėse su „Chicago Bulls“.

Andrew Wigginsas nugalėtojams pridėjo 19 taškų. „Warriors“ iškovojo reikalingą pergalę po sunkios serijos – per paskutines septynerias rungtynes buvo laimėję dukart.

K.Thompsonas buvo sutiktas itin šiltai „Chase Center“ arenoje, kaskart jam prisilietus prie kamuolio kildavo triukšmo banga. S.Curry „Splash“ brolis Klay visai neseniai grįžo po dviejų su puse metų pertraukos.

Pirmajame kėlinyje „Warriors“ pataikė šešis iš devynių tritaškių ir susikrovė persvarą 33:22.

Isaiah Stewartas pralaimėjusiems surinko 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Tai buvo eilinė skaudi nesėkmė Detroito komandai, kuri prieš tai 108:135 namuose nusileido „Phoenix Suns“. Svečių komandoje rezultatyviausias buvo Rodney McGruderis su 19 taškų.

Draymondas Greenas praleido jau penktas iš eilės „Warriors“ rungtynes dėl nugaros traumos.

„Warriors“ ekipa kitas rungtynes žais ketvirtadienį namuose, kai priims Domanto Sabonio vedamą „Indiana Pacers“ ekipą.

„Warriors“: K.Thompsonas 21, A.Wigginsas 19, S.Curry 18 (8 rez. perd.), J.Kuminga 12 (10 atk. kam.).

„Pistons“: R.McGruderis 19, H.Diallo 16 (13 atk. kam.), I.Stewartas 14, T.Lylesas 13, S.Bey'us 10.