2021 03 12

Stebint M.Jordanui LaMelo Ballas šaudė pro šalį, bet komandą ištempė kitas gynėjas

„Charlotte Hornets“ (18-18) komandos savininkas Michaelas Jordanas pirmą kartą gyvai stebėjo perspektyviausią savo ekipos krepšininką LaMelo Ballą bei išvydo dramatišką „širšių“ pergalę prieš „Detroit Pistons“ (10-27) – 105:102 (30:22, 18:17, 25:33, 32:30).
Michaelas Jordanas stebėjo LaMelo Ballo pasirodymą
Michaelas Jordanas stebėjo LaMelo Ballo pasirodymą / „Scanpix“ nuotr.

Kaukę užsidėjęs MJ išvydo, kaip jo komanda efektingai išvengia antausio nuo Rytų konferencijos autsaiderių.

Paskutinėmis sekundėmis rezultatas buvo apylygis, o svarbiausius metimus pataikė Terry Rozieras.

„Hornets“ gynėjas likus 1 minutei ir 14 sekundžių pataikė dvitaškį su pražanga ir padidino komandos persvarą iki 4 taškų (100:96).

Jau kitoje atakoje 26-erių krepšininkas pataikė ir tritaškį – 103:98.

Galiausiai, „Pistons“ vėl pavojingai priartėjus iki 100:103, T.Rozieras ėmėsi iniciatyvos ir svarbiausioje Šarlotės klubo atakoje.

Prasiveržęs į baudos aikštelę gynėjas švystelėjo metimą ir pataikęs jį likus 9,1 sek. sukūrė „Hornets“ praktiškai nebepanaikinamą persvarą – 105:100.

Paskutinius 8 komandos taškus pelnęs T.Rozieras iš viso sumetė 17 taškų.

Blankokai sužaidė puikų naujoko sezoną žaidžiantis LaMelo, kuris žaidė startiniame penkete ir per 29 minutes pelnė 7 taškus, pataikydamas 2 dvitaškius iš 5 ir 1 tritaškį iš 5. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei padarė 5 klaidas.

Apskritai šį sezoną L.Ballas vidutiniškai fiksuoja 15,6 taško, 6 atkovotų kamuolių ir 6,4 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.

„Pistons“ atstovaujantis lietuvis Deividas Sirvydis aikštėje nepasirodė.

Solidžiai rungtyniaujantys „Hornets“ įpusėjus sezonui turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių bei Rytų konferencijoje su „New York Knicks“ (19-19) dalinasi 6-7 vietas.

„Hornets“: PJ Washingtonas 20 (9 atk. kam.), Gordonas Haywardas (3/13 dvit.) ir Terry Rozieras po 17, Cody Zelleris 15 (7 atk. kam.).

„Pistons“: Jerami Grantas 32 (9/15 dvit., 2/9 trit., 8 atk. kam.), Saddiqas Bey'us 14, Svi Michailiukas 11 (3/10 trit., 8 rez. perd.).