2018 04 24

Stebuklingą kėlinį sužaidę „Rockets“ krepšininkai – per žingsnį nuo triumfo serijoje

Jamesas Hardenas pelnė 22 iš 50-ties komandos taškų trečiajame kėlinyje, o „Houston Rockets“ 119:100 (21:21, 29:28, 50:20, 19:31) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ ekipą.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

Hjustono komanda serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3:1.

Chrisas Paulas stebuklingame trečiajame kėlinyje surinko 15 iš savo 25 taškų.

Po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo 50:49, o po trečiojo ketvirčio „Rockets“ pranašumas siekė 31 tašką.

Vienintelė komanda NBA atkrintamosiose surinkusi daugiau nei 50 taškų per kėlinį yra „Los Angeles Lakers“, kuriai 1962-siais pavyko sumesti 51-ą.

J.Hardenas surinko 36 taškus, Clintas Capela pridėjo 14 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

Daugybę skubotų metimų išmetusi „Timberwolves“ ekipa nerado tikrojo lyderio, nors gerų žodžių nusipelnė Derrickas Rose'as, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Gynėjas ne kartą laužė varžovų gynybą gražiais prasiveržimais.

Trečiadienio vakarą serija kelsis į Hjustoną, kur „Rockets“ turės galimybę išspręsti šios poros reikalus.

„Timberwolves“: K.Townsas 22 (15 atk. kam.), J.Butleris 19 (9 atk. kam.), D.Rose'as 17, A.Wigginsas 14.

„Rockets“: J.Hardenas 36, Ch.Paulas 25, E.Gordonas 18, T.Ariza 15, C.Capela 14 (17 atk. kam.).