Stepheno Curry 60 taškų sprogimas pergalės komandai neatnešė

Stephenas Curry vos antrą kartą karjeroje surinko 60 taškų, bet pergale nesidžiaugė – „Golden State Warriors“ (21-25) svečiuose 134:141 (33:28, 31:36, 25:25, 34:34, 11:18) nusileido „Atlanta Hawks“ (22-27).

Įspūdingai rungtyniavęs 35-erių S.Curry per 41 minutę suvertė net 60 taškų (12/15 dvit., 10/23 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jo karjeros rekordas yra 62 taškai – tiek jis buvo sumetęs 2020-2021 m. sezone.

Vis dėlto šįkart po rungtynių „Warriors“ simbolis nesidžiaugė.

„Užknisa, kai po tokių rungtynių neturi kuo džiaugtis. Žinoma, erzina, kai nesugebi iškovoti pergalės susitikime, kuriame viską nulėmė kelios atakos. Tai tik prisideda prie mūsų slogaus sezono“, – teigė snaiperis, kurio komanda Vakarų konferencijoje rikiuojasi vos dvylikta.

Dramatiškų rungtynių ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatą likus 5 sek. išlygino dvitaškį pataikęs „Hawks“ gynėjas Dejounte Murray (123:123), o pergalę savo komandai galėjęs išplėšti S.Curry iš dviejų taškų zonos nepataikė. Stephas per ketvirtą kėlinį pelnė net 22 taškus, įskaitant ir jo komandą į priekį išvedusį metimą likus 14 sek.

Pratęsime „vanagai“ iš karto šovė į priekį 11:0 ir atitrūko 134:123. 8 taškus per papildomą laiką pelnęs S.Curry bandė sugrąžinti savo komandą į kovą, bet arčiau negu iki 5 taškų priartėti „Warriors“ nesugebėjo ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

„Hawks" gretose ryškiausias buvo Trae Youngas. Į „All-Star“ rungtynes neišrinktas gynėjas per 42 minutes pasižymėjo 35 taškais (5/10 dvit., 7/11 trit., 4/5 baud.) ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Atlantos ekipa Rytų konferencijoje rikiuojasi dešimta.

„Hawks“: Trae Youngas 35 (7/11 trit., 6 rez. perd.), Onyeka Okongwu 22 (16 atk. kam.), Jalenas Johnsonas 21 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Dejounte Murray 19 (9/24 met., 7 rez. perd.), Clintas Capela 17 (15 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 13 (2/10 trit.).

„Warriors“: Stephenas Curry 60 (12/15 dvit., 10/23 trit.), Lesteris Quinonesas 17 (4/8 trit.), Jonathanas Kuminga 16, Brandinas Podziemski 15 (11 atk. kam.), Klay Thompsonas 10 (4/19 met.).