2021 05 09

Stepheno Curry trijų kėlinių magija: tritaškių lietus ir beveik pusšimtis taškų

Stephenas Curry ir toliau įrodinėja, kad ir šio įžaidėjo pavardė turėtų atsirasti prie dviejų aiškiai išskirtų šio sezono MVP kandidatų. „Golden State Warriors“ (35-33) mažylis surengė tiesiog neįtikėtiną trijų ketvirčių pasirodymą, o jo atstovaujama ekipa namuose 136:97 (37:25, 36:23, 33:19, 30:30) paliko šlapią vietą iš „Oklahoma City Thunder“ (21-46) jaunimo.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

49 taškai ir 11 pataikytų tritaškių – visa tai Stephenas Curry atliko vos per 3 rungtynių kėlinius, kuomet ant parketo iš viso praleido tik 29 minutes.

„Warriors“ lyderis pakartojo sezono įmestų tritaškių per vienerias rungtynes rekordą ir toliau žaidžia kosminį krepšinį – per paskutinę 15 mačų atkarpą S.Curry kas trečiose rungtynėse pataiko 10 ir daugiau tolimų bombų.

Vien per pirmą rungtynių ketvirtį jis surinko 24 taškus – vienu mažiau nei visa „Thunder“ ekipa.

„Karių“ vijurkas įsūdė 11 tritaškių iš 21, pataikė visas 10 mestų baudų metimų, taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Su 31,6 taško vidurkiu S.Curry yra rezultatyviausias NBA lygos krepšininkas, tačiau jam ant kulnų lipa solidžią rungtynių seriją žaidžiantis Bradley Bealas (vid. 31,1), šią naktį į „Pacers“ krepšį įmetęs lygiai 50.

Pergalė „kariams“ leido išlikti aštuntoje Vakarų konferencijos pozicijoje. Tryliktoje vietoje besirikiuojantys „Thunder“ pralaimėjo 20 iš pastarųjų 21 mačo.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 49 (11/21 trit., 10/10 baud.), Andrew Wigginsas 18, Jordanas Poole'as 16, Draymondas Greenas 15 (13 rez. perd.), Juanas Tuscano-Andersonas 12 (9 atk. kam.).

„Oklahoma City Thunder“: Svi Mykhailiukas 17, Luguentzas Dortas 16, Jaylenas Hoardas ir Kenrichas Williamsas po 13, Dariusas Bazley 11, Theo Maledonas 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas