2019 12 12

Su trigubu dubliu flirtavęs D.Sabonis šventė sunkią pergalę prieš „Celtics“

Domantas Sabonis itin universaliu žaidimu prisidėjo prie „Indiana Pacers“ pergalės 122:117 (30:32, 31:25, 23:37, 38:23) prieš „Boston Celtics“ ekipą.

Lietuvis per 35 minutes pelnė 15 taškų (5/11 dvit., 5/6 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tad iki trigubo dublio jam pritrūko vos dviejų tikslių perdavimų.

Taip pat D.Sabonis perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė. Jam būnant aikštėje, „Pacers“ pelnė 21 tašku daugiau nei „Celtics“.

„Aš tiesiog stengiausi būti agresyvus. Treneris visada skatina numesti kamuolį laisvam komandos draugui, jei varžovų gynyba skiria daugiau dėmesio. Mes vienas kitu pasitikime ir teisingai skaitome žaidimą“, – po rungtynių kalbėjo D.Sabonis.

„Manau, mes nuo pat pradžių į aikštę išėjome gerai, žaidėme solidžias 48 minutes ir galiausiai šventėme pergalę“, – pridūrė lietuvis.

Malcolmas Brogdonas buvo rezultatyviausias „Pacers“ gretose, įmetęs 29 taškus.

„Viena didžiausių mūsų problemų buvo rungtynių pabaigos, kai žaidžiame prieš elitines komandas. Šiandien mes sugebėjome sėkmingai užbaigti ir mūsų pasitikėjimas turi padidėti“, – sakė M.Brogdonas.

Vienu metu „Pacers“ atsiliko 84:94, tačiau išlipo iš duobės dėka komandinio darbo, gynybos ir kantrybės.

Rezultatas tapo lygus 102:102, kai iki rungtynių pabaigos buvo likusios 5 minutės. Vėliau Indianapolyje šeimininkai įgijo pranašumą ir jį didino.

„Celtics“ ekipos neišgelbėjo ir 44 Kemba Walkerio taškai. Bostono ekipa baigė savo keturių pergalių paeiliui žygį.

„Pacers“: M.Brogdonas 29 (8 rez. perd.), A.Holiday 18, J.Holiday 17, D.Sabonis 15 (14 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Celtics“: K.Walkeris 44, J.Brownas 18 (8 rez. perd., 8 atk. kam.), J.Tatumas 16, B.Wanamakeris 12, D.Theisas 11.