2019 12 01

Sunkus D.Sabonio vakaras: klaidos, pražangos ir pyktis ant suolo

Domantas Sabonis žaidė sunkias rungtynes, kurias dėl šešių asmeninių pražangų baigė anksčiau laiko, o jo atstovaujamas „Indiana Pacers“ klubas išvykoje 116:119 (29:38, 36:27, 28:28, 23:26) po įtemptos kovos ir Beno Simmonso vagysčių patyrė pralaimėjimą.

D.Sabonis ant parketo praleido 32 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, net 5 kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, varžovai pelnė 12 taškų daugiau nei „Pacers“. Šis D.Sabonio rodiklis – žemiausias komandoje.

Rungtynes vidurio puolėjas iš Lietuvos baigė, kai rezultatas dar buvo lygus 111:111 ir atrodė kaip reikiant įtūžęs.

Prieš D.Sabonį antrajame kėlinyje itin kietai prasižengė Joelis Embiidas, kuris buvo nubaustas nesportine pražanga.

Pagrindinis D.Sabonio oponentas iš viso surinko 32 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Pergalę lemiamu metu „76ers“ ekipai nukalė Benas Simmonsas. Australas per paskutines 13,9 sekundės perėmė net tris kamuolius.

„Labai mėgstu periminėti kamuolius ir priversti varžovus klysti. Didžiuojuosi tuo, tai suteikia man energijos“, – sakė australas, finišavęs su 15 taškų, 13 rezultatyvių perdavimų ir 4 perimtais kamuoliais.

„Pacers“ pirmavo 114:113 ir turėjo galimybę padidinti skirtumą, tačiau, likus žaisti 13,9 sek., B.Simmonsas perėmė T.J.Warreno perdavimą. „76ers“ pelnė taškus ir išsiveržė į priekį, kai laikrodis rodė likusias 9,9 sek.

Po minutės pertraukėlės B.Simmonsas perėmė Jeremy Lambo iš užribio išmetamą kamuolį. Komandos dar sumetė baudų metimus, bet pergalės iš rankų „76ers“ jau nesiruošė paleisti.

„Vėlyvos klaidos mums labai daug kainavo. Blogai išpildėme situacijas“, – skundėsi „Pacers“ treneris Nate'as McMillanas.

Kitas rungtynes Indianapolio komanda žais pirmadienį išvykoje prieš „Memphis Grizzlies“ su Jonu Valančiūnu priešakyje.

„76ers“: J.Embiidas 32 (11 atk. kam.), T.Harrisas 22, A.Horfordas ir B.Simmonsas (13 rez. perd.) po 15.

„Pacers“: T.J.Warrenas 29, M.Brogdonas 28, J.Lambas 15, D.Sabonis 13 (10 atk. kam., 5 kl., 6 pr.).