2017 02 09

Sunkus metas: Donato Motiejūno klubas patyrė gniuždantį pralaimėjimą

Donato Motiejūno „New Orleans Pelicans“ ekipa duobėje. Lietuvio klubą negailestingai triuškino „Utah Jazz“ krepšininkai, išsivežę lengvą pergalę iš Naujojo Orleano 127:94 (32:25, 30:28, 28:16, 37:25).
 Jaylenas Brownas ir Donatas Motiejūnas
Jaylenas Brownas ir Donatas Motiejūnas / „Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Pelicans“ namuose nepasipriešino „Jazz“ klubui 94:127.
  • Tai buvo 5-asis „Pelicans“ pralaimėjimas per 6 pastaruosius mačus.
  • D.Motiejūnas per 20 minučių pelnė 3 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.
  • Naujajame Orleane vasario 17-19 d. vyks NBA Visų žvaigždžių savaitgalis.

Jau pirmajame kėlinyje „Jazz“ įgijo 11 taškų persvarą, po trijų pirmavo 23 taškais, o vienu metu ketvirtajame buvo atitrūkę net 39-iais.

Daugiausiai prie to prisidėjo puiki aukštaūgių Rudy Gobert'o ir Derricko Favorso gynyba prieš „Pelicans“ žvaigždę Anthony Davisą, kuris vietoj įprasto 27,9 taško vidurio teturėjo 12 taškų ir 4 taiklius metimus iš 12.

Tai buvo 5-asis „Pelicans“ pralaimėjimas per 6 pastarąsias rungtynes.

Treneris Alvinas Gentry leido daugiau pasireikšti D.Motiejūnui, kuris per 20 minučių pasižymėjo 3 taškais (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 5 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 2 rezultatyviais perdavimais ir 3 klaidomis.

Per trejas pastarąsias rungtynes D-Mo iš viso tebuvo žaidęs 23 minutes ir nepelnęs nė taško.

Tai buvo paskutinės „Pelicans“ namų rungtynės iki NBA Visų žvaigždžių savaitgalio, kuris Naujajame Orleane vyks vasario 17-19 d.

„Jazz“ džiaugėsi 4-ąja pergale iš eilės ir jau 8-ąja per 11 pastarųjų rungtynių.

„Pelicans“: T.Jonesas 21, J.Holiday 15, E.Moore'as 13, A.Davisas 12 (4/12 dvit., 10 atk. kam., 6 blk.), T.Frazieris 11.

„Jazz“: J.Johnsonas 27, G.Hillas 19, G.Haywardas 17, A.Burksas 13, D.Favorsas 12, D.Exumas 11, R.Gobert'as 10 (16 atk. kam.).