2021 12 03

„Suns“ – nesustabdomi: 18-oji pergalė iš eilės ir naujas klubo rekordas

„Phoenix Suns“ (19-3) krepšininkai tęsia nuostabų žygį – ketvirtadienio vakarą jie 114:103 (30:18, 39:33, 18:30, 27:22) nugalėjo „Detroit Pistons“ (4-18) ir šventė rekordinę 18-ąją pergalę iš eilės.
Cameronas Payne'as
Cameronas Payne'as / „Scanpix“ nuotr.

Camas Johnsonas ir Cameronas Payne'as kilo nuo suolo, tačiau sukratė po 19 taškų ir buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose. Iš viso „Suns“ atsarginiai pelnė 48 taškus.

Deandre Aytonas surinko 17 taškų ir nusiėmė 12 kamuolių, o „Suns“ šiame sezone šventė jau 19-ąją pergalę.

„Nekalbėjau apie jokias serijas, nes mes labiausiai koncentruojamės į tobulėjimą, – tikino treneris Monty Williamsas, kalbėjęs apie daugiau nei mėnesį trunkantį pergalių ruožą. – Bet yra labai kieta būti kažko tokio dalimi.“

„Suns“ pirmą kartą šiame sezone laimėjo be savo lyderio Devino Bookerio, patyrusio traumą antradienio susirėmime su „Golden State Warriors“.

Iš viso net septyni Fynikso komandos krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, komanda iš žaidimo pataikė 54 proc. taiklumu.

„Sunku laimėti šioje lygoje, nesame labai apie tai užsigalvoję, bet pasiekimas yra ypatingas, – kalbėjo Fynikso komandos strategas M.Williamsas. – Pasiekti tai priešais savus sirgalius, savo mieste, turinčiame tokią istoriją – puiku. Noriu, kad krepšininkai pasimėgautų.“

Per pertrauką „Suns“ pirmavo 69:51, tačiau „Pistons“ spurtavo 17:0 trečiajame kėlinyje. Galiausiai jėgų svečiams neužteko.

„Kai taip žaidžiame, galime laimėti“, – sakė Detroito centras Isaiah Stewartas.

Pergalingą seriją pratęsti „Suns“ galės jau penktadienį, kai išvykoje susitiks su „Golden State Warriors“.

„Suns“: C.Payne'as ir C.Johnsonas po 19, M.Bridgesas 18, D.Aytonas 17 (12 atk. kam.), Ch.Paulas 12 (12 rez. perd.), J.McGee 10.

„Pistons“: J.Grantas 34, C.Cunninghamas 19, I.Stewartas 12 (14 atk. kam.), K.Hayesas 10.