2019 02 11

Tautiečių akivaizdoje L.Dončičius surengė dar vieną įspūdingą šou

Luka Dončičius sužaidė dar vieną įspūdingą mačą, o jo vedamas „Dallas Mavericks“ (26-29) klubas šventė dramatišką pergalę. Teksaso komanda namuose 102:101 sugebėjo pažaboti „Portland Trail Blazers“ (33-22) ambicijas.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Slovėnijos krepšinio vunderkindas žaidė 37 minutes, per kurias surinko 28 taškus (5/10 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 6/8 baudų), sugriebė 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovų metimą, 3 kartus kamuolį prarado ir tiek pat sykių prasižengė bei surinko 25 naudingumo balus.

Beveik pusę savo taškų (13) naujokas pelnė lemiamame ketvirtajame kėlinyje ir inicijavo „Mavs“ spurtą, po kurio šeimininkai sugebėjo panaikinti 15 taškų deficitą.

L.Dončičius pataikė ir lemiamą metimą likus žaisti apie pusantros minutės.

Po jo tritaškio Dalaso ekipa išsiveržė į priekį (102:99) ir pasivyti savo varžovų „Trail Blazers“ jau nespėjo.

Šiame mače L.Dončičių palaikė keli šimtai specialiai iš Slovėnijos atvykusių jo tautiečių.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Timas Hardaway 24, Dwightas Powellas 13 (8 atk. kam.), Dorianas Smithas 11 (6 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (5 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 18 (10 atk. kam.), C.J.McCollumas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).