2018 03 08

Teisėjas iš Lietuvos skaudžiai nubaudė J.Valančiūno komandos draugą

Jonas Valančiūnas su „Toronto Raptors“ tik per pratęsimą 121:119 (27:23, 18:36, 40:25, 29:30, 7:5) palaužė „Detroit Pistons“ ekipą, o šioje akistatoje dalyvavo ir dar vienas lietuvis – teisėjas Gediminas Petraitis.
Gediminas Petraitis
Gediminas Petraitis / Issac Baldizon nuotr./NBA/AP Photos
Temos: 2 NBA Toronto Raptors

Ir arbitras neliko šešėlyje. Būtent jis antrojo kėlinio viduryje, sulaukęs priekaištų iš Serge'o Ibakos, sušvilpė dvi technines pražangas ir išvarė puolėją į rūbinę.

S.Ibaka nesutiko su prieš tai G.Petraičio užfiksuota pražanga prieš Blake'ą Griffiną.

Pergalę Toronto ekipai atnešė Fredo VanVleeto dvitaškis iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 1,1 sekundės.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, suklydo 3 ir prasižengė 1 kartą.

„Raptors“: D.DeRozanas 42, N.Powellas 17, K.Lowry 15 (15 rez. perd.), J.Valančiūnas 14 (11 atk. kam.).

„Pistons“: B.Griffinas 31, R.Bullockas 21, I.Smithas ir J.Ennisas po 14.