2017 10 23

Trilerį Oklahomoje paskutiniu metimu laimėjo „Timberwolves“

Iki rungtynių tarp „Oklahoma City Thunder“ (1-1) ir „Minnesota Timberwolves“ (1-1) pabaigos buvo likę mažiau nei 10 sekundžių, tačiau per tiek laiko arenoje susirinkę žiūrovai spėjo ir triumfuoti, kai patikėjo pergale, ir griebtis už galvų, kai varžovai paskutinę akimirką ją išplėšė iš rankų.
Andrew Wigginsas
Andrew Wigginsas / „Scanpix“ nuotr.

Russellas Westbrookas nesavanaudiškai numetė kamuolį šiek tiek atgal ir Carmelo Anthony įsmeigė tritaškį bei išvedė „Thunder“ į priekį 113:112.

Išsigelbėjimui „Timberwolves“ turėjo mažiau nei 5 sekundes, tačiau to pakako, nes per visą aikštę perskriejęs Andrew Wigginsas paleido tritaškį nuo lentos, o nuskambėjusi sirena paskelbė „vilkų“ triumfą 115:113.

Tiesa, „Thunder“ trumpam į priekį šiose rungtynėse buvo įsiveržę tik antrajame kėlinyje, visą kitą laiką pirmavo „Timberwolves“.

Dar ketvirtajame kėlinyje „vilkai“ turėjo dviženklę persvarą, tačiau varžovai sugebėjo pasivyti.

„Thunder“: R.Westbrookas (10 rez. perd.) 31, C.Anthony 23, S.Adamsas (13 atk. kam.) 17, P.George`as 14

„Timberwolves“: A.Wigginsas ir K.A. Thownsas (12 atk. kam.) po 27, J. Teague (9 rez. perd.) 19, J. Butler 15.

Kitose rungtynėse „Los Angeles Lakers“ ekipa 112:119 pralaimėjo „New Orleans Pelicans“ krepšininkams.

Šiame susitikime „Lakers“ antrajame ir trečiajame kėliniuose dar atsilikinėjo daugiau nei 20 taškų, tačiau ketvirtojo ketvirčio viduryje jau buvo priekyje.

Rezultatas rungtynių finišo tiesiojoje buvo lygus 110:100, tačiau nuo tada „Lakers“ tesukrapštė 2 taškelius, o „Pelicans“ sužaidė užtikrinčiau ir šventė pergalę.

Antrasis naujokų biržos šaukimas Lonzo Ballas Los Andželo komandai pelnė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atidavė 13 rezultatyvių permainų, tačiau krepšį atakavo tik 23 procentų tikslumu ir 5 kartus suklydo.

„Lakers“: J.Clarksonas 24, K. Kuzma ir K.C. Pope`as po 20, J.Randle`as 11.

„Pelicans“: A.Davisas 27 (17 atk. kam.), D.Cousinsas 22 (11 atk. kam.), E.Moore`as 19, J.Holiday 14.