Trumpai antroje pusėje žaidęs J.Valančiūnas džiaugėsi pergale prieš autsaiderius

Mažiau nei 3 minutes antroje rungtynių pusėje aikštėje praleidęs Jonas Valančiūnas nuo atsarginių suolo stebėjo komandos draugų pergalę.

„New Orleans Pelicans“ (33-22) namie 133:126 (31:26, 37:34, 31:38, 34:28) palaužė vieną prasčiausių šio sezono lygos ekipų „Washington Wizards“ (9-45).

„Pelikanai“ greitai šovė į priekį ir triuškino svečius (66:46), bet trečiajame kėlinyje įkrito į gilią duobę ir atidavė iniciatyvą (81:87).

Vis dėlto dar vienas spurtas lemiame ketvirtyje leido švęsti pergalę.

J.Valančiūnas aikštėje šįkart praleido 15 minučių, per kurias įmetė 10 taškų (5/6 dvit.), sugriebė 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Scanpix“/AP nuotr./Jonas Valančiūnas

Varžovų gretose karjeros pasirodymą surengė Deni Avdija. Izraelio krepšininkas pelnė 43 taškus (6/10 trit.) ir atkovojo 15 kamuolių.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 36 (8 rez. perd., 6 atk. kam.), C.J. McCollumas 26 (6 rez. perd.), Brandonas Ingramas 18 (8 rez. perd.), Naji Marshallas ir Trey Murphy – po 13, ... Jonas Valančiūnas 10 (5 atk. kam.).

„Wizards“: Deni Avdija 43 (6/10 trit., 14 atk. kam.), Corey Kispertas 20 (5/10 trit., 6 rez. perd.), Jordanas Poole'as 19 (5/10 trit., 6 rez. perd.), Marvinas Bagley (10 atk. kam.) ir Tyusas Jonesas (15 rez. perd.) – po 13.