Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 15d. 09:41

„urBONUSas“: M.Pocius – apie mylimą darbą NBA ir „Žalgirio“ rungtynes „Nuggets“ biure

Martynas Pocius mėgaujasi savo kelione Denveryje
15min nuotr. / Martynas Pocius mėgaujasi savo kelione Denveryje

Martynas Pocius dar kartais iškviečiamas ant parketo, kur talkina „Denver Nuggets“ komandos treneriams ir žaidėjams. Prieš porą metų krepšininko karjerą baigęs 32-ejų lietuvis kartais taip smagiai įsilaksto, kad į jo širdį grįžta žaidimo ilgesys. Bet kelių skausmas ir puikus naujas darbas veja šalin visas mintis apie užverstą karjeros etapą. 24sek krepšinio podkaste „urBONUSas“ M.Pocius pasakojo apie savo užduotis NBA klubo biure ir ilgai lauktas atkrintamąsias varžybas.

„Krepšinio operacijų partneris“ – maždaug taip lietuviškai oficialiai skamba M.Pociaus užduotys „Nuggets“ komandoje.

„Pats nežinau, ką tai reiškia, – juokiasi M.Pocius. – Tiesiog davė tokį pavadinimą žmogui, kuris dirba klube pirmais-antrais metais. Aš darau visko po truputį. Kaip ir daugelis mūsų NBA biure.“

Tos M.Pociaus užduotys ir „Nuggets“ biuro darbo subtilybės – labai įdomios ir nematomos Lietuvos krepšinio žiūrovo akiai. Apie jas galite sužinote išklausydami valandos trukmės pokalbį.

Krepšinio podkastas „urBONUSas“ su M.Pociumi apie: kaip lietuviškas „Nuggets“ biuras pažymėjo savo pirmąsias atkrintamąsias (01:24); Denverį, kuriame sninga dar balandžio 11-ąją (7:40); ypatingą atmosferą „Nuggets“ biure (11:50); savo užduotis Denveryje (18:35); „Žalgirio“, „Ryto“ ir rinktinės rungtynės „Nuggets“ susirinkimų salėje (32:40); T.Balčėtį – būsimą kitą lietuvį NBA vadovą (38:50); A.Karnišovo įvertinimą NBA (45:20); šansus tapti NBA čempionu (52:50).

Podkasto „urBONUSas“ taip pat ieškokite portale 15min ir 24sek, 15minaudio programėlėje 15min Klausyk, kitose platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

15min pristatė pirmąją mobiliąją programėlę Lietuvoje, skirtą išskirtinai tik lietuviškam informaciniam ir pramoginiam audioturiniui. Programėlę 15min Klausyk jau galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių.

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai galės padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijas apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Podkastai Lietuvoje yra dar neišplėtotas medijų žanras, tačiau pasaulyje jie yra labai populiarūs – vien JAV jų mažiausiai kartą per mėnesį klausosi 67 milijonai žmonių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

21:38
00:33
00:52

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek