Užgožtas L.Dončičius konferencijos pusfinalį pradėjo triuškinančia nesėkme

Kaip ir pirmojo NBA atkrintamųjų varžybų etapo seriją prieš „Los Angeles Clippers“, taip ir Vakarų konferencijos pusfinalio seriją prieš „Oklahoma City Thunder“ ekipą „Dallas Mavericks“ žaidėjai pradėjo triuškinančiu pralaimėjimu. „Thunder“ pirmose rungtynėse namuose triumfavo 117:95 (23:23, 39:30, 27:26, 28:16) ir išsiveržė į priekį 1-0.

Šiose rungtynėse akis į akį susidūrė du žaidėjai, įtraukti į sezono naudingiausių žaidėjų prizo rinkimų finalininkų trejetą: Shai Gilgeousas-Alexanderis ir Luka Dončičius.

Šį kartą pranašumą įrodė „Thunder“ atstovaujantis kanadietis.

Jis pelnė 29 taškus (6/15 dvit., 2/4 trit., 11/13 baud.) bei buvo arti trigubo dublio – atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

L.Dončičius tenkinosi surinkdamas vos 19 taškų (5/11 dvit., 1/8 trit., 6/10 baud.), atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovodamas 6 kamuolius. Be to, jis suklydo 5 sykius, o 20 taškų ribos nepasiekė pirmą kartą šių metų atkrintamosiose.

Sh.Gilgeousas-Alexanderis 19 taškų pelnė jau vien per pirmąją rungtynių pusę, po kurios „Thunder“ pirmavo 62:53.

Dalasas trečiąjį kėlinį atidarė spurtu 12:4, po kurio „Thunder“ persvara ištirpo iki minimumo (65:66), bet Oklahomos žaidėjai po minutės pertraukėlės atsakė atkarpa 14:4 ir įgijo dviženklį pranašumą (80:69).

Galiausiai, ketvirtajame kėlinyje Jalenas Williamsas pelnė 8 taškus iš eilės, o 19:5 spurtavę „Thunder“ žaidėjai nurūko į priekį 113:89 ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį taip pat bus žaidžiamos Oklahoma Sityje.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 29 (8/19 met., 11/13 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 19 (7 atk. kam.), Jalenas Williamsas 18, Aaronas Wigginsas 16, Jaylinas Williamsas 11 (9 atk. kam.).

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 20, Luka Dončičius 19 (5/11 dvit., 1/8 trit., 9 rez. perd., 5 kld.), Danielis Gaffordas 16 (11 atk. kam., 5 blk.), Joshas Greenas 11, PJ Washingtonas 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti