2023 11 09

Varžovą pašiepęs Giannis Antetokounmpo – išvarytas iš aikštės

„Milwaukee Bucks“ (5-2) klubas sužaidus vos daugiau nei pusę rungtynių neteko savo didžiausios žvaigždės Giannio Antetokounmpo, bet vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę. Vieni NBA favoritų namuose 120:118 (24:23, 38:29, 28:43, 30:23) įveikė „Detroit Pistons“ (2-7).
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / Scanpix/Getty Images via AFP nuotr.

Giannis buvo išvarytas iš aikštės po gautos antros techninės pražangos.

Graikas trečio kėlinio pradžioje galingai įkrovė kamuolį per Isaiah Stewartą ir nutolino savo komandą iki 73:60, bet arbitrams nepatiko, kaip NBA žvaigždė elgėsi po dėjimo.

G.Antetokounmpo iš pradžių pažvelgė I.Stewartui į veidą, o vėliau rankos gestu pademonstravo, jog oponentas jam per mažas, o į tai sureagavęs teisėjas parodė graikui techninės pražangos gestą.

Kadangi antrajame kėlinyje Giannis buvo užsidirbęs pirmąją techninę pražangą, jam tai lėmė rungtynių pabaigą.

Graikas sunkiai galėjo tuo patikėti. Jis ilgai ginčijosi su arbitrais, o vėliau nuėjo atsisėsti į pirmą žiūrovų eilę. Galiausiai, aikštę jis paliko tik padedamas komandos draugų ir įkalbėtas brolio Thanasio.

Iki išvarymo dukart naudingiausias NBA krepšininkas spėjo sužaisti 21 minutę, per kurią pelnė 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Tai trečias kartas graiko karjeroje, kai jis buvo išvarytas iš aikštės.

Be savo superžvaigždės likę „Bucks“ iššvaistė visą persvarą ir ketvirtajame kėlinyje patys atsiliko 10 taškų skirtumu, bet galiausiai susiėmė ir laimėjo.

Į pergalę Milvokį atvedė įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Damianas Lillardas – jis per lemiamą atkarpą pelnė net 18 taškų, o iš viso užbaigė susitikimą su 34 taškais.

„Bucks“: Damianas Lillardas 34 (8/13 dvit., 2/12 trit., 12/13 baud.), Bobby Portisas 18, Giannis Antetokounmpo 15 (9 atk. kam.), Brookas Lopezas 14 (4/6 trit., 4 blk.).

„Pistons“: Cade'as Cunninghamas 33 (9/19 dvit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Marcusas Sasseris 26 (8/10 dvit.), Killianas Hayesas 14, Marvinas Bagley 12.