2022 05 13

Vėl siautėjęs J.Butleris ištraukė „Heat“ į Rytų konferencijos finalą

Jimmy Butleris surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, o jo vedamas „Miami Heat“ klubas 99:90 (28:25, 21:23, 25:15, 25:27) svečiuose pranoko „Philadelphia 76ers“ ir prasibrovė į NBA Rytų konferencijos finalą.
Jimmy Butleris
Jimmy Butleris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pusfinalio seriją Floros komanda užbaigė laimėdami ją 4-2.

Konferencijos finale „Heat“ susitiks su čempionų titulą ginančiu „Milwaukee Bucks“ arba „Boston Celtics“.

Šeštajame serijos mače J.Butleris per 42 minutes surinko 32 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“ Rytų konferencijos finale žais antrą kartą per tris pastaruosius sezonus.

„Nugalėti savo buvusią komandą yra ypatinga. Su dauguma šių vyrukų, kuriuos nugalėjome, iki šiol jaučiu ypatingą ryšį“, – pasibaigus serijai prisipažino J.Butleris.

Būtent jo inicijuotas spurtas trečiajame kėlinyje tapo lemiamas. J.Butleris per šį ketvirtį pelnė 14 taškų, „Heat“ laimėjo atkarpą 19:4 ir atitrūko 16 taškų atstumu (68:52).

Filadelfijai Joelis Embiidas surinko 20 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„76ers“: Tyrese'as Maxey ir Joelis Embiidas (12 atk. kam.) – po 20, Shake'as Miltonas 15, Tobiasas Harrisas 14, Jamesas Hardenas 11 (9 rez. perd., 4 kld.).

„Heat“: Jimmy Butleris 32 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Maxas Strusas 20 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), PJ Tuckeris 12 (9 atk. kam.), Bamas Adebayo ir Tyleris Herro – po 10.