2022 01 03

Vienas lauke – ne karys: D.Sabonio kosminio pasirodymo pergalei neužteko

Domantas Sabonis sužaidė nuostabias rungtynes, tačiau COVID-19 viruso išretinta „Indiana Pacers“ (14-23) išvykoje 104:108 (30:30, 26:28, 28:30, 20:20) krito prieš „Cleveland Cavaliers“ (21-16).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis žaidė 39 minutes, per kurias suvertė net 32 taškus (7/12 dvit., 3/4 trit., 9/10 baud. met.) ir atkovojo 13 kamuolių.

Taip pat lietuvis atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kai Domantas buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 9 taškais daugiau nei varžovai. Vis dėlto „Cavs“ pranašumą įrodė, kuomet D.Sabonis sėdėjo ant suolo.

Pirmus metus NBA žaidžiantis Evanas Mobley nugalėtojams pelnė 24 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, Kevinas Love'as pridėjo 20 taškų.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas žaidė net 27 minutes „Cavs“ gretose ir per šį laiką surinko 7 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

„Pacers“ komandoje net septyni žaidėjai yra izoliacijoje dėl COVID-19, tarp jų – Carisas LeVertas, Goga Bitadze, Malcolmas Brogdonas, Chrisas Duarte ir Jeremy Lambas.

Svečiai pirmavo 84:73 trečiajame kėlinyje, tačiau tuomet „Cavaliers“ spurtavo net 17:0 ir nusiyrė į pergalę.

Indianapolio komandai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės, išvykos rungtynių „Pacers“ ekipa nėra laimėjusi nuo lapkričio 22-sios.

„Varžovų spurtas trečiajame kėlinyje padarė visą darbą. Buvo sunku, – sakė treneris Rickas Carlisle'as. – Didžiuojuosi savo komandos kova šį vakarą, nors rezultatas ir labai nuviliantis.“

„Cavaliers“: E.Mobley 24, K.Love'as 20, J.Allenas 18 (11 atk. kam.), L.Stevensas 15, L.Markkanenas 12.

„Pacers“: D.Sabonis 32 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), D.Washingtonas 20, J.Holiday 18, M.Turneris 12 (10 atk. kam.), K.Sykesas 10.